Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?

Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?

Awatar
bardzo ważna osoba
03-03-2013 10:39

- Sport Klub
- Fight Klub
- 13th Street Universal
- Discovery Historia
- Water Planet
- Novela TV
- Viacom Blink!
- Baby TV
rozkręcam się
03-03-2013 10:59

TVN TURBO HD,TVN STYLE HD,TVN24 HD.
Oprócz tego przydało by się dodać do listy ESKE TV, POLO TV, RBL TV i TV DISCO.
Awatar
rozkręcam się
03-03-2013 11:42

WOJNA I POKÓJ HD,TVN24 HD,TVN TURBO HD, oraz wszystkie kanały produkcji polsatu powinny być nadawane w jakości HD.icon_biggrin
Awatar
bardzo ważna osoba
03-03-2013 12:39

A ja juz mam wszystkie kanały jakie potrzeba mi. i jak dla mnie osobiscie to nie muszą dodawać nowych kanałów icon_smile
Awatar
ważna osoba
03-03-2013 15:47

Tomek2282 napisał(a):

wszystkie kanały produkcji polsatu powinny być nadawane w jakości HD.icon_biggrin



Ale po co?. Dzięki bardzo za takie kanały HD jak Polsat HD, które w ogóle z roku na rok się nie rozwijają pod względem emisji materiału w HD.
wkręcam się
30-03-2013 19:32

W zasadzie oferta cyfrowego polsatu jest dobra ale... trochę żal viasatów ,które powinny być w HD a nie są... tak samo możnaby, ze względu na nader dobrze rozwijającą się współpracę Turnera z CP, pokusić się o wersje HD TCM jak i znanego wszystkim dzieciom cartoon network, ten ostatni stanowiłby dosyć znaczną kartę przetargową przy wyborze samej oferty.Wystarczy odpalic you_tuba zeby zobaczyć że jednak HD robi dużą różnicę nawet na kanale dla dzieci. Wprowadzając wersje HD tych kanałów cyfrowy polsat w zasadzie zmiata konkurencję i zamyka buzie wszystkim malkontentom ,co do jakosci programów nadawanych na swojej platformie
Awatar
ważna osoba
30-03-2013 20:21

Kanał HD z bitrate na poziomie 4-5 MB/s raczej furory nie zrobi, a i buzi malkontentom nie zamknie.
Awatar
bywam tu czasem
30-03-2013 20:25

SportKlub
Fightklub
Wojna i Pokój HD
Udostępnij ten temat