Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?

Jakie kanały powinny znaleźć się w ofercie?

wkręcam się
23-01-2011 12:11

jak dla mnie więcej kanałów filmowych i dokumentalnych
przyjaciel strony
26-01-2011 16:31

Napisałem do Cyfrowego Polsatu tak:


Witam Ja mam pytanie czy Cyfrowy Polsat zamierza coś zrobić z następującymi kanałami:

TVN Warszawa
TVP HD
TVP Seriale
VH1 European
ESKA TV
Radio Na Wizji( Czwórka )

Wszyscy abonenci innych platform mają do nich dostęp tylko my abonenci Cyfrowego Polsatu jako jedyni nie mamy do nich dostępu czy Cyfrowy Polsat planuje je w najbliższym czasie włączyć??

Proszę o odpowiedź.



a oto co otrzymałem:


Witam Uprzejmie informujemy, że Cyfrowy Polsat cały czas prowadzi działania, które mają na celu poszerzenie i wzbogacenie oferty programowej o nowe kanały telewizyjne oraz radiowe. O wszelkich zmianach w ofercie programowej Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco na naszej stronie internetowej, na ekranach odbiorników oraz korespondencyjnie.
Awatar
bardzo ważna osoba
26-01-2011 17:52

@leonnik06 innej odpowiedzi nie dostaniesz icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-01-2011 18:04

leonnik6 napisał(a):
Witam Uprzejmie informujemy, że Cyfrowy Polsat cały czas prowadzi działania, które mają na celu poszerzenie i wzbogacenie oferty programowej o nowe kanały telewizyjne oraz radiowe. O wszelkich zmianach w ofercie programowej Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco na naszej stronie internetowej, na ekranach odbiorników oraz korespondencyjnie.


Wkleili Ci formułkę. Szkoda czasu na zadawanie takich pytań icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
26-01-2011 18:12

Nawet jakby ktoś zapytał o kanał nieistniejący to i tak dali by taką odpowiedź icon_biggrin
Awatar
ważna osoba
26-01-2011 21:28

TVP HD, TVP Seriale, w przyszłości TVP1 HD i TVP2 HD, BBC Entertainment, BBC Lifestyle, BBC Knowledge, BBC Cbeebies, BBC HD, Discovery Historia, VH1 European, TVN CNBC, Universal Channel, SCI FI Universal, 13th Street Universal. Póki co na razie tyle.
rozkręcam się
26-01-2011 21:57

Oto kanaly na ktore czekam:
History HD
Disney Cinemagic HD

Viasat History
Viasat Explorer
Viasat Nature
TV 1000

SportKlub
A w przyszlosci TVP1 HD,TVP2 HD
Awatar
bywam tu czasem
27-01-2011 19:46

Movies 24

MGM HD

TVP Historia

Planete

History
Udostępnij ten temat