Seriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super PolsatuSeriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super PolsatuSeriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super PolsatuSeriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super Polsatu

Seriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super Polsatu

Awatar
piszę coraz więcej
03-10-2011 20:19

Ciekawostka o kręceniu Pamiętników z wakacji icon_smile
http://polonia.wp...omosc.html

Z tego co rzuciłem okiem to castingi odbywają się tylko we Wrocławiu. Raczej nie będę tłukł się pół Polski ale jeszcze dopytam icon_smile
Edytowane przez Mariusz dnia 03-10-2011 20:25
Awatar
ważna osoba
03-10-2011 20:33

MN napisał(a):

Seriale te są hitami pod względem widowni, ale ich poziom merytoryczny pozostawia wiele do życzenia. Jest wiele nieścisłości, np. w sprawach prawnych, urzędowych itp. Widać, że jest to "żywcem" brane z niemieckiego odpowiednika, a przecież w Niemczech sytuacja wygląda inaczej. Powinno się dokładniej to sprawdzać, czy takie przepisy w ogóle w Polsce istnieją. PS. O niektórych scenariuszach, to już nie wspomnę icon_wink.


W końcu jakby nie było, to są to programy bodajże na licencji. Zgadzam się z Tobą, że wiele jest nieścisłości, ale nie wszystko da się tak ładnie przełożyć na nasze polskie realia. Poza tym często grają te same twarze. Niektóre odcinki są też dosyć sztuczne, ale podobnie było kiedyś z "Anną Marią Wesołowską" lub "Sądem Rodzinnym" w TVN. Tam na początku też dało się zauważyć sztuczność. Mimo wszystko lubię od czasu do czasu oglądać te seriale.
bardzo ważna osoba
31-10-2011 15:25

Zgodzę się z Wami, że wiele sytuacji to totalna paranoja. Zdarzają się jednak takie "perełki", które opowiadają o sytuacjach naprawdę realistycznych i trudnych dla ludzi.
Mimo wszystko, niezależnie od tematu danego odcinka, lubię oglądać te seriale, bo oprócz zaciekawienia sytuacją, mogę tam znaleźć nawet też i źródło humoru icon_green.
Awatar
stały bywalec
12-01-2012 20:58

Z wielkim bólem serca stwierdzam, że TVN również będzie mieć w swojej ramówce tego typu serial icon_cryicon_evil
Awatar
redakcja tvpolsat.info
12-01-2012 21:24

Czyli "małpują z Polsatu" icon_lol. Oczywiście, żartuję icon_wink. Format jest niemiecki, pewnie kupili coś podobnego.

PS. Już wiem, że to będzie "Ukryta prawda", emisja w dni powszednie o 16:55 zamiast sądów, czyli praktycznie w tym samym czasie co "Dlaczego ja?".
Edytowane przez MN dnia 12-01-2012 21:34
Awatar
ważna osoba
13-01-2012 10:29

Zamiast sądów? Ja akurat uważam że program Sędzia Anna Maria Wesołowska jest programem bardzo fajnym i źle by zrobili jak zdjęli go z ramówki. Oczywiście Dlaczego ja? też oglądam icon_razz.gif
ważna osoba
18-02-2012 15:00

Obejrzałam sobie ze dwa odcinki tej ''Ukrytej prawdy'' i to się w ogóle do TS, DJ czy Pamiętników nie umywa. Grają za bardzo teatralnie i nienaturalnie, nie wiem, czy to są prawdziwi aktorzy, czy też zgarnięci ludzie z ulicy jak w Polsacie. Już nawet W11 nie jest takie sztuczne. Trudnych spraw nic nie przebije icon_wink.
Awatar
przyjaciel strony
13-04-2012 20:21

Jak dla mnie, to seriale tego typu są bardzo ciekawe. Akurat teraz są bardzo popularne. Nawet założyłem forum o tego typu serialach:

http://www.trudnesprawy.pun.pl/
Udostępnij ten temat