Seriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super PolsatuSeriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super PolsatuSeriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super PolsatuSeriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super Polsatu

Seriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super Polsatu

piszę coraz więcej
13-04-2012 20:45

Dagunia napisał(a):

Obejrzałam sobie ze dwa odcinki tej ''Ukrytej prawdy'' i to się w ogóle do TS, DJ czy Pamiętników nie umywa. Grają za bardzo teatralnie i nienaturalnie, nie wiem, czy to są prawdziwi aktorzy, czy też zgarnięci ludzie z ulicy jak w Polsacie. Już nawet W11 nie jest takie sztuczne. Trudnych spraw nic nie przebije icon_wink.


Przyznam szczerze że bardzo dużo TVN m@łpuje po Polsacie. Dlatego właśnie też mnie nie interesuje ani jeden program nadawany na tym kanale. I cóż tu się dziwić że nie mam go w swoim pakieciku już icon_cool
Awatar
ekipa moderatorska
06-08-2012 10:54

Jesienią nie będzie nowej serii pamiętników z wakacji. Zastąpi je inny tego typu program: Niemożliwe, a jednak.

http://www.wirtua...owy-serial
Awatar
bardzo ważna osoba
06-08-2012 16:54

Dagunia, zgadzam się. Ta cała "Ukryta prawda" to jakiś niewypał. O wiele lepsze są "Dlaczego ja?" i "Trudne sprawy"
smile1wink

Zamiast "Ukrytej prawdy" mogli zostać lepszą "Sędzię Annę Marię Wesołowską" czy "Sąd rodzinny", ale te "W-11 Wydział Śledczy" czy "Detektywi" to też jakaś pomyłka. Na początku to może fajne było, ale teraz mogliby to zakończyć
smile1wink

Staszek, wielka szkoda, bo to był fajny serial
smile1wink
Awatar
ekipa moderatorska
06-08-2012 17:26

Pamiętniki z wakacji miał zbyt dobrą widownię, żeby je definitywnie zdjęci z anteny. Pewnie pojawią się wiosną. Musieli mieć jakiś inny powód, zeby nie pokazać ich jesienią.
Awatar
bardzo ważna osoba
06-08-2012 17:28

Staszek, może kasa, bo kręcenie zagranicą nie jest takie tanie
smile1wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-08-2012 16:47

Staszek napisał(a):

Jesienią nie będzie nowej serii pamiętników z wakacji. Zastąpi je inny tego typu program: Niemożliwe, a jednak.


"Nieprawdopodobne, a jednak" - taki jest poprawny tytuł tego formatu icon_smile.
Awatar
ekipa moderatorska
16-08-2012 10:32

"Nieprawdopodobne, a jednak" będzie trwało tylko 30 minut. Emisja w soboty i niedziele o 18:15. Premiera 1 września.
Awatar
przyjaciel strony
16-08-2012 12:07

Staszek, premiera "Nieprawdopodobne a jednak" ma się odbyć w drugi weekend września, czyli 8, a nie 1 września icon_smile
Udostępnij ten temat