Seriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super PolsatuSeriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super PolsatuSeriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super PolsatuSeriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super Polsatu

Seriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super Polsatu

Awatar
jestem zawsze
10-08-2017 22:28

Ciekawe czy serial "Pierwsza klasa" będzie w CP GO?
rozkręcam się
17-08-2017 22:53

Będzie nowy paradokument w środy w Polsat Cafe. Były Oszukane, były Oskarżone. Teraz czas na Skrzywdzone.
rozkręcam się
21-08-2017 18:16

Wiadomo dlaczego na razie nie będzie? Został usunięty z ramówki. Więc pewnie pojawi się później bo raczej chyba nie zrezygnowali z niego
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-08-2017 19:29

Emisja od 13 września.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-11-2017 15:46

Obejrzałem dwa pierwsze odcinki "Pierwszej klasy". Nie przepadam za takimi serialami, ale jest to krótkie, więc da się obejrzeć. Nie wiem czemu w Holandii to jest taki hit, ale może ze względu na formułę i krótkie odcinki. Tam dodatkowo mocno to żyje na YouTube.

Paradokument jak paradokument. Trochę inaczej realizowany, ale takie wymogi formatu. Graficznie wszystko jest skopiowane z oryginału. W telewizji trzeba by było to puszczać po dwa odcinki, żeby było 22 minuty, czyli 30 minut z reklamami.
Awatar
bardzo ważna osoba
04-11-2017 13:50

Najwidoczniej młodzież na zachodzie jest jeszcze głupsza od naszej w Polsce icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-11-2017 15:19

W Super Polsacie "Pierwsza klasa" ma trwać 22 minuty: https://www.takom...sza-klasa/.
rozkręcam się
07-11-2017 22:48

Czy Pierwsza klasa aby na pewno będzie w tv? Na IPLI systematycznie dodają nowe odcinki. Już jest ich 20. Zatem gdyby to miało być w tv to by najpierw dali całą serię w necie? Chyba nie. Z żadnym programem tak nie było. Dopiero po emisji
Nawet Daleko od noszy i Ameryki marzeń nie dają przed nocną emisją.
Udostępnij ten temat