Seriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super PolsatuSeriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super PolsatuSeriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super PolsatuSeriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super Polsatu

Seriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super Polsatu

bywam tu czasem
31-01-2013 20:29

No nie!
Kolejna zapchaj dziura w ramówce, kolejny kicz, kolejna tandeta zaraz po Dlaczego ja? Trudnych Sprawach, Pamiętnikach z Wakacji, Nieprawdopodobne a Jednak, Chłopaki do Wzięcia, Imperium Disco Polo, i co to tam jeszcze jest. Już dosyć z tym tanim produktem! Lepiej jakby na 20 zostawili CSI, albo kupili nowy zagraniczny serial.

Nie podoba mi się, że wśród tylu dobrych programów na Polsacie jest chłam tego typu.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
31-01-2013 20:54

donia31 napisał(a):

No nie!
Kolejna zapchaj dziura w ramówce, kolejny kicz, kolejna tandeta zaraz po Dlaczego ja? Trudnych Sprawach, Pamiętnikach z Wakacji, Nieprawdopodobne a Jednak, Chłopaki do Wzięcia, Imperium Disco Polo, i co to tam jeszcze jest. Już dosyć z tym tanim produktem! Lepiej jakby na 20 zostawili CSI, albo kupili nowy zagraniczny serial.


Popieram. Tych programów nie da się oglądać.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-02-2013 18:54

Zwiastun serialu "Zdrady".

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
09-02-2013 19:16

Mój Boże, słabo mi się zrobiło, mam nadzieję, że już niedługo skończy się era na tego typu programy.
Awatar
ważna osoba
10-02-2013 17:15

Chyba jednak się nie skończy skoro oglądalność sięga 3 mln.
bywam tu czasem
10-02-2013 17:24

W każdym kraju leci coś takiego. To nie tylko u nas. Niskie koszty - wysoka oglądalność, tym samym duże przychody z reklam. Kto normalny nie chciałby łatwych pieniędzy?
Awatar
bardzo ważna osoba
10-02-2013 17:51

W Niemczech na samym RTL są emitowane 8 seriali paradokumentalnych, w tym niemiecka wersja Dlaczego ja? - Verdachtsfälle czy Trudnych spraw - Familien im Brennpunkt. Serial W11 - Wydział Śledczy z TVN-u również jest na licencji niemieckiego K11 - Kommissare im Einsatz.
wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-02-2013 21:06

33 odcinek "Pamiętników z wakacji", pierwszy nowego sezonu: ipla.tv/Pamietnik...od-5660725.
Udostępnij ten temat