''Świat według Kiepskich''''Świat według Kiepskich''''Świat według Kiepskich''''Świat według Kiepskich''

''Świat według Kiepskich''

Awatar
jestem zawsze
20-08-2011 11:59

Otwieram temat o jednym z najpopularniejszych seriali Polsatu ostatnich lat.
Jak wiecie w nowym sezonie wiele się zmieni m.in Waldek i Jolasia przeprowadzą się do Ferdka. Według mnie czeka nas naprawdę dobry sezon serialu.
bardzo ważna osoba
20-08-2011 21:15

Mój ulubiony serial komediowy Polsatu, bardzo lubię go oglądać.
Co prawda, jest w nim wiele absurdów itp., ale przybliża on także niektóre, niestety często banalne, ale prawdziwe sytuacje z życia przeciętnego Polaka. Podoba mi się humor przedstawiony w tym serialu, różne ciekawe pomysły serialowego Ferdka, no i całokształt serialu. Mam nadzieję, że powstanie jeszcze bardzo wiele odcinków "Świata Według Kiepskich", bo nie wyobrażam sobie ramówki Polsatu bez tej pozycji icon_wink.
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
20-08-2011 21:25

Zgadzam się z MC, że jest jednym z moich ulubionych serialów komediowych w polskiej tv. W tym serialu najbardziej podoba mi się humorystyka tzn. częste wypowiadanie przez bohaterów lubianego przez Polaków słowa ,,kurde" oraz śmieszne sytuacje przedstawiane w ,,Świecie według Kiepskich"icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-08-2011 14:39

Serial w ostatnim czasie obniżył loty, to niestety fakt, ale i w nowych seriach, już tych za czasów pana Yoki, zdarzają się perełki, np. odcinek "Sprawa dla redaktora" z gościnnym udziałem Piotra Gąsowskiego icon_smile. Małe fragmenty:



Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-08-2011 17:01

Bez komentarza icon_biggrin.

[center]
tvpolsat.info/images/ibiszswk1.jpg

Foto: Polsat[/center]
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
26-08-2011 17:11

Ibisz w świecie według Kiepskich, dobrze widze?
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
26-08-2011 17:11

Hahahahaha icon_biggrin Ale ma laski wiecznie młody Krzysio icon_green Niezłe promo Kiepskich icon_green
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-08-2011 17:22

ZyletaHD napisał(a):
Ibisz w świecie według Kiepskich, dobrze widze?


Tak, będzie się opalał w solarium, które założą Mariolka i Jolasia icon_wink.
Udostępnij ten temat