''Świat według Kiepskich''''Świat według Kiepskich''''Świat według Kiepskich''''Świat według Kiepskich''

''Świat według Kiepskich''

bardzo ważna osoba
11-04-2013 21:32

O masz Wczoraj nie oglądałem a podobno ciekawy był icon_smile
Awatar
ważna osoba
11-04-2013 21:55

Ale wczorajszy odcinek 411 jest w ipla nie ma kolejnego odcinka 412 który będzie w przyszłym tygodniu.
PS. Ĺšle przeczytałem Twój poprzedni post.
bardzo ważna osoba
11-04-2013 21:58

U nich to zawsze na wszystko czekać trzeba icon_confused
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
01-05-2013 23:03

Polecam odcinek 415. Według mnie doskonale przedstawia obraz naszego społeczeństwa. Nie dostrzegamy wad u siebie, z przyjemnością wytykami je innym. Większość Polaków cechuje fałszywa pobożność i samouwielbienie. Szczera prawda.

http://www.ipla.t..._container
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-05-2013 19:35

Wkrótce w naszym serwisie spora gratka dla fanów serialu "Świat według Kiepskich". Będziecie mogli zadać pytania aktorom, które to później KM przekaże, gdy zjawi się na planie. Informacja, jak zadawać pytania, pojawi się wkrótce w serwisie. Obserwujcie icon_smile.

Oczywiście, w związku z tym, że na pewno pojawi się mnóstwo pytań, wybierzemy najciekawsze, bo w innym wypadku wywiady musiałyby trwać po godzinę każdy icon_wink.

Aha, zapomniałem dodać - zdjęcia do nowej serii ruszają 25 czerwca.
rozkręcam się
31-05-2013 16:10

Jak będziecie robić wywiady to mam dwa pytania do was : 1. Czy jest szansa na wywiad z Bogdanem Smoleniem ( Edzio Listonosz ) ?.
2. Czy Edzio listonosz będzie więcej występował ,czy tylko będą epizody tak jak obecnie ?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
31-05-2013 16:16

To zależy po prostu od tego, czy w tym dniu, w którym nasza ekipa będzie na planie akurat będą nagrywane z nim sceny. Ale jak będzie w tym dniu na planie i będzie miał ochotę porozmawiać, to wywiad jest możliwy.

Będziemy dowiadywać się, czy pan Smoleń pojawi się na planie w tym sezonie.
wkręcam się
19-07-2013 15:34

Czy będzie wywiad z Anną Ilczuk? icon_wink Bardzo jestem ciekaw takiego wywiadu icon_biggrin
Udostępnij ten temat