''Świat według Kiepskich''''Świat według Kiepskich''''Świat według Kiepskich''''Świat według Kiepskich''

''Świat według Kiepskich''

Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-02-2015 20:14

Premiera tego odcinka 1 kwietnia.
Awatar
piszę coraz więcej
16-02-2015 22:04

Tylko żeby nie okazało się, że to Prima Aprilis icon_lol
Awatar
redakcja tvpolsat.info
12-10-2015 18:02

Jak podają wirtualnemedia.pl, oglądalność "Świata według Kiepskich" co prawa spada, ale pamiętajmy, że to powtórki mają wyższą oglądalność niż premiery: http://s10.ifotos...aranxw.png. To rzeczywiście ewenement icon_smile.
Awatar
bardzo ważna osoba
12-10-2015 18:10

To przynajmniej pokazuje, że starsze odcinki były, są i na pewno długo będą lepsze, od tych sprzed 2-3-4 lat, obecnych i tych nowych, które będą.
Awatar
bardzo ważna osoba
12-10-2015 18:16

Ja jestem wielkim fanem kiepskich. I mam pytanie do wszystkich. Macie na polsat 2 śwk odcinek 22 w tym samym czasie na atm odcinek 400. Który wybierzecie? Pewnie większość obejrzy ten starszy. Dlaczego? Wydaje mi się ze widzowie lubią jak kiepski z waldkiem piją piwo i wymyślają dziwne pomysły a teraz? Kiepski sam. A Waldek z Jolantą. Myślę że jakby wyrzucili z kiepskich Jolante (oczywiście do aktorki nic nie mam ale do tego serialu zupełnie nie pasuje). Myślę że wtedy powoli kiepscy odzyskają oglądalność
Awatar
redakcja tvpolsat.info
12-10-2015 18:20

Właśnie w tym sezonie nie ma Jolaśki i Waldka, a oglądalność poleciała na łeb icon_wink. Także chyba coś nie tego icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
12-10-2015 18:28

@MN chodzi mi oto aby nie było tylko jola si . Np fragment mojego autorskiego scenariusza icon_green

Kiepski szuka po kanałach dobrego sportu niestety nic nie emitują wtedy waldek popijając piwo wymyśla aby stworzyć kanał kiepski i syn sport.

Albo

Kiepski postanawia razem z waldkiem stworzyć własnego browar mocny waldek.

Ogólnie ze biorąc jest milion kombinacji aby oglądalność wzrosła icon_green
Awatar
ekipa moderatorska
12-10-2015 19:00

Ale co by nie mówić, to serial jest 16 lat na antenie z emisją w bardzo trudnym paśmie. Do tego Polsat emituje przed i po tych 22 minut odcinka 12 minut reklam + autopromocję, aby później Top Chef zaczynał się bez przerwy reklamowej.

Mi się wydaje, że pociągną go jeszcze maksimum 2 lata. Skończenie po 500 odcinkach na pewno jest celem. Trzeba też popatrzyć, że Ryszard Kotys ma 83 lata. Nikt nie wyobraża sobie serialu bez Paździocha. A w tym wieku zawsze coś może się przytrafić co uniemożliwi mu dalszą pracę.
Udostępnij ten temat