''Świat według Kiepskich''''Świat według Kiepskich''''Świat według Kiepskich''''Świat według Kiepskich''

''Świat według Kiepskich''

Awatar
bardzo ważna osoba
12-10-2015 19:09

@Staszek
Co prawda to prawda aktualnie serial bez babki, edzia traci blask .
Awatar
ekipa moderatorska
12-10-2015 19:23

Babka i Edzio to były drugoplanowe postacie. Dla mnie para Ferdek - Paździoch to jest centrum tego serialu.
Awatar
bardzo ważna osoba
12-10-2015 19:40

@Staszek oczywiście ale babka i edzia to była kropka nad i

Jeżeli o chodzi o centrum serialu to są 3 postacie icon_wink
jestem zawsze
12-10-2015 19:44

ŚWK bez Paździocha nie ma sensu.

A obecny sezon mimo nieobecności Jolasi i Waldusia jest najgorszy od kilku sezonów. Bo w poprzednich były poruszane jakieś życiowe tematy, było więcej zabawnych tekstów. A teraz... scenarzyści chyba sami nie wiedzą o czym są te odcinki...
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
12-10-2015 19:47

Może trzeba wreszcie podjąć odważną decyzję? Wiecie jaką. Ten serial jest już naprawdę robiony na siłę. Obejrzałem jeden odcinek nowej serii i to nawet nie do końca... Kolejne włączałem, ale oglądałem minutę, dwie i wyłączałem. Pomysły się im kończą i wcale mnie to nie dziwi.
Może Polsat powinien pomyśleć o jakimś nowym serialu komediowo-familijnym?
Awatar
bardzo ważna osoba
13-10-2015 07:14

@POLSAT 24 N HD

A może spróbować zmienić coś w ekipie ? Zmienili raz reżysera mogliby zmienić go 2 raz.
Co do twojego pomysłu na zmianę serialu.
Nie ponieważ polsat ma parcie na seriale typu trudne sprawy. 2 takiego serialu nie wymyśla.
Awatar
stały bywalec
13-10-2015 21:07

Uważam że p. Nina oszczędza na potęgę z tym pasmem 19:30 powtórki powtórek z powtórek które są na ATM ..... Dyrektor programowy chyba powinien coś wyszukać jakiś format .
Awatar
bardzo ważna osoba
13-10-2015 21:22

@fanforfan Dlatego musi zostać premierem icon_green

A tak na poważnie. Mogliby zmienić z 19.30 na 20.45 lub 20.00
Udostępnij ten temat