''Daleko od noszy. Reanimacja'' i wcześniejsze odsłony''Daleko od noszy. Reanimacja'' i wcześniejsze odsłony''Daleko od noszy. Reanimacja'' i wcześniejsze odsłony''Daleko od noszy. Reanimacja'' i wcześniejsze odsłony

''Daleko od noszy. Reanimacja'' i wcześniejsze odsłony

Awatar
jestem zawsze
20-08-2011 12:09

No i pora na temat o serialu będący parodią służby zdrowia i seriali o niej.
Z obecnie już wyemitowanych podoba mi się ten gdzie dr. Kidler dolał do wody dla uczestników konkursu na lektora formułki ''Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki...'' specyfik na pogorszenie mowy. Jednak obecne odcinki serialu są już coraz mniej śmieszne.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-08-2011 14:35

Ostatnia seria była lekko śmieszniejsza i widać trend wzrostowy icon_smile. Mam mnóstwo ulubionych scen z tego serialu, głównie z udziałem siostry Basen, ale już w ogóle uwielbiam ten fragment, gdy przekręciła dowcip o pluskwach icon_green.

Mówi pluskwa do właściciela mieszkania, że jakby były do czegoś potrzebne, to siedzą w gniazdku icon_lol.


Plus rozmowy z Wojtusiem, to już klasyka icon_wink.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-02-2012 18:45

I bez wielkiego szumu Polsat zdjął ten serial. Po raz drugi zresztą. Ostatnia odsłona, czyli "Szpital futpolowy" chyba była pomyłką. Według mnie, akcja nadal powinna dziać się w dawnym szpitalu. Te wątki futbolowe były też niepotrzebne. Tylko częściowo śledziłem ostatnią serię, ale jeden odcinek, z gościnnym udziałem Joanny Kurowskiej, był nawet, nawet icon_smile. Reszta, z tych co wiedziałem, bez rewelacji. Ciekawe, czy jeszcze kiedyś wznowią ten serial czy to już koniec ostateczny.
Awatar
ekipa moderatorska
16-02-2012 18:49

Oglądalność serialu była bardzo kiepska już od jakiegoś czasu. Polsat był stacją numer 4 w tym czasie. Lepiej dać powtórkę Kiepskich. Nie dość, że za darmo to jeszcze większe będą wpływy z reklam.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-10-2012 15:05

Twórcy "Daleko od noszy" przygotowali nowy projekt "Roma i Julian", tym razem teatralny. Za scenariusz i reżyserię odpowiada właśnie scenarzysta i reżyser "Daleko od noszy", a w rolach głównych występują Paweł Wawrzecki i Hanna Śleszyńska.

https://www.faceb...omaIJulian

fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/391616_109049832586393_1383517031_n.jpg
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
23-02-2013 09:56

Od pewnego czasu ten serial jest emitowany od początku na Comedy Central ok. godziny 8:00.
Awatar
bardzo ważna osoba
03-06-2016 17:31

Na fejsie piszą:

Kochani Sympatycy serialu!!! Właśnie ruszają rozmowy dotyczące premierowych odcinków "Daleko od Noszy". Może poprzecie nasze starania? Dział kontaktów z widzami TV Polsat 22 514 52 50 lub redakcja@tvpolsat.info. Wiecie co z tym zrobić ? icon_smile Do zobaczenia przed telewizorami!!!
Awatar
jestem zawsze
04-06-2016 13:29

Moim zdaniem powinniśmy się zachować fair i przekazać autorom profilu właściwy e-mail do Polsatu.
Udostępnij ten temat