''Daleko od noszy. Reanimacja'' i wcześniejsze odsłony''Daleko od noszy. Reanimacja'' i wcześniejsze odsłony''Daleko od noszy. Reanimacja'' i wcześniejsze odsłony''Daleko od noszy. Reanimacja'' i wcześniejsze odsłony

''Daleko od noszy. Reanimacja'' i wcześniejsze odsłony

Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-06-2016 13:37

Ale Ty Krzysiu nie jesteś członkiem redakcji tvpolsat.info i zabraniam Ci udzielania się w imieniu serwisu. Już raz udzielałeś się i za to miałeś bana. Więc ostrzegam. Ty nie jesteś w redakcji tvpolsat.info i nie masz prawa wypowiadać się w imieniu serwisu. Nigdzie. Bo teraz to będzie już ban na wieki.

Zostaw to nam.
Awatar
jestem zawsze
04-06-2016 14:36

Owszem nie jestem członkiem serwisu (a prawdę mówiąc chciałbym) ale chyba mogę stwierdzić co o tym wszystkim myśle. Moim zdaniem po prostu nasza "góra" serwisu mogłaby zwrócić się do autora profilu wskazując właściwy adres e-mail by piszący mogli bezpośrednio pisać do Polsatu. Nie mniej jednak ostateczna decyzja należy do was icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
04-06-2016 16:13

Zacznijmy od tego, że jest to wątek poświęcony dla daleko od noszy. Wiec jak chcesz składać jakieś podania na redaktora tvpolsat.info lub wyrazić swoje poglądy to zapraszam do odpowiedniego wątku lub z bezpośrednio z szefem icon_smile

Pozdrawiam
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-06-2016 17:27

Wracając do wątku, to nie wiem czy jest sens kontynuowania serialu. Ostatnie serie to był dramat w porównaniu z genialnymi odcinkami początkowymi.

Może pan Jaroszyński napisze coś nowego? To byłby lepszy wybór. Chociaż np. jego "Synowie" to też jest mały dramat.

"Graczykowie", "Szpital na perypetiach" i "Daleko od noszy" - ale do czasu, powiedzmy, że do zakończenia "jedynki", to były świetne dzieła pana Jaroszyńskiego.

"Daleko do noszy 2", a zwłaszcza "Szpital futpolowy" to są ostre pomyłki. W "Szpitalu futpolowym" był tylko jeden śmieszny odcinek ten z panią Kurowską.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
04-06-2016 18:05

Tak, dokładnie. Graczykowie, Szpital na perypetiach i pierwsza seria Daleko od noszy były dobrymi serialami komediowymi.
Potem Daleko od noszy 2, i te kolejne mutacje wielki niewypał, nie dało się tego oglądać.

Od dawna twierdzę, że w Polsacie przydałby się jakiś nowy serial komediowy. Żadna obyczajówka czy paradokument. Dobry serial komediowy/komediowo-familijny.
Awatar
jestem zawsze
04-06-2016 20:34

Mnie zastanawia tymczasem co innego a mianowicie czy "Daleko od Noszy" jeszcze jako "Szpital na Perypetiach" uczestniczył w konkursie pilotów a jeżeli tak to z jakimi serialami rywalizował.
Awatar
bardzo ważna osoba
04-06-2016 22:15

Pamiętam, że na początku były pokazane trzy odcinki, ale nie wiem z kim rywalizował.
Awatar
jestem zawsze
04-06-2016 22:34

Jak wspomniałem w innym temacie podejrzewam że to były seriale "Kocham Klarę" i "Pokój na czarno" ale nie mam co do tego stu procentowej pewności.
Udostępnij ten temat