TYPOWANIE: Mistrzostwa Europy siatkarzy 2011

Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
15-09-2011 17:19

Prowadzący mnie wnerwia.... zakłada typowanie a potem nie ogłasza wyników. No cóż, przedstawię za Niego wyniki icon_smile


Mecz Czechy - Rosja zakończył się wynikiem 0:3 dla Rosji. Wynik prawidłowo wytypował VolleyFun i qwqq i MC i ZyletaHD, a po pkt zabierają: VolleyFun, qwqq, ja, cris2011, daniel96, zur555,maka, Krzysiek_46, geniusz, ZyletaHD i MN.

Mecz Francja - Finlandia zakończył się wynikiem 3:1 dla Francji. Wynik prawidłowo wytypowali: cris2011, daniel96, zur555, VolleyFun, qwqq, maka, Krzysiek_46, geniusz, ZyletaHD,MN. Po pkt też zgarniają oni , ja , MC i piotrln.

Mecz Włochy - Finlandia zakończył się wynikiem 3:0 dla Włochów. Wynik prawidłowo wytypowali: cris2011, daniel96, zur555, VolleyFun, qwqq, MC, maka, geniusz, Krzysiek_46, Cyfrowy Polsat, MN. Po pkt oni, ja i piotrln.

Mecz Włochy - Francja zakończył się wynikiem 3:2 dla Francji. Wynik prawidłowo wytypowali:MC, piotrln, Cyfrowy Polsat i ja icon_smile 1 pkt za wytypowanie zwycięstwa Francji otrzymują ci, którzy wytypowali zwycięstwo Francji, czyli ci sami, co wytypowali wynik. icon_smile

Mecz Niemcy - Polska zakończył się wynikiem 3:1 dla Polski. 3 pkt zdobyli : cris2011, VolleyFun, maka, ZyletaHD, piotrln, ja. 1 pkt za zwycięstwo otrzymują ci powyżej i daniel96, qwqq, MC, Krzysiek_46, geniusz, MN.

Polska - Bułgaria 1:3
3 pkt : piotrln, ja
1 pkt : piotrln, ja, daniel96, zur555, MC, maka , geniusz.

Bułgaria - Niemcy 3:1
3 pkt : qwqq, MC, Krzysiek_46
1 pkt: qwqq, MC, Krzysiek_46, cris2011, VolleyFun,

Polska - Slowacja 1:3
3 pkt: zur555,Cyfrowy Polsat
1 pkt : j.w.


To są wyniki fazy grupowej. Tabelka może się niedługo pojawi, jeśli prowadzący taką stworzy. To wszystko ode mnie, mam nadzieje, że VolleyFun zacznie następne typowanie. icon_smile
Udostępnij ten temat