Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-11-2010 18:53

1 grudnia TVN Warszawa zostanie zakodowana: http://www.tvn.pl...a/news/231.
Awatar
jestem zawsze
26-11-2010 08:55

Ciekawe czy 1cpn1 jakoś na to zareaguje i umożliwi odbiór widzom tego kanału sprawiając że ta zmiana nie będzie aż tak odczuwalna w końcu sam Cyfrowy Polsat mieści się w Warszawie icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-03-2011 12:20

Jak podaje Presserwis, TVS planuje uruchomić odrębny kanał z muzyką biesiadną. Aktualnie pracują nad wnioskiem koncesyjnym. Warto wspomnieć, że wkrótce ma ruszyć też inny kanał z muzyką biesiadną i disco polo - Polo TV icon_wink.
Awatar
jestem zawsze
17-03-2011 14:51

Hmm, czyżby szykował się nam wysyp kanałów disco-polo? icon_green Nie wiem jak Wam, ale mi się wydaje, że ta muzyka "powraca", ponieważ jest jej coraz to więcej w stacjach muzycznych icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
25-03-2011 19:55

Kanał muzyczny, który planuje uruchomić TVS będzie dodatkowo płatny.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-03-2011 19:57

Dodatkowo to nie, tylko po prostu płatny i kodowany, ale w ramach standardowych pakietów, a nie jako opcja dodatkowa.
bardzo ważna osoba
10-04-2011 18:50

pierwsza regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał TVS jest kierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego, obejmującego historyczne ziemie Górnego Śląska i Małopolski (w tym Zagłębie Dąbrowskie i Zagłębie Krakowskie). TVS został stworzony jako konkurencja dla TVP Katowice. Proszę o opinie na temat tej telewizji.

TVS zapowiada dwa kanały TV
Do tej pory przedstawiciele nadającej ze Śląska telewizji TVS zapowiadali uruchomienie jednego nowego kanału telewizyjnego. Okazuje się, że właściciel TVS ma jeszcze większy apetyt na nowe stacje TV.

edit - redaktor: Połączono dwa posty
Edytowane przez KO dnia 10-04-2011 12:10
Awatar
jestem zawsze
10-04-2011 18:50

Dodam że druga stacja ma mieć profil kulturalno-naukowy. Według mnie powinni iść w inną stronę i zrobić TVS 2 kierowany do Polaków wtedy TVS byłby z powrotem śląskim.
Udostępnij ten temat