MultiroomMultiroomMultiroomMultiroom
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
04-05-2012 20:42

Sorka wyświetla się informacja na dodatkowym dekoderze. Po drugie jak by mnie sprzedawca przekonywał to tak bym mu w to nie uwieżył bo góra to są 2 tygodnie, a nie miesiąc. Po trzecie znam dwie konsultantki z CP i one nawet nierozróżniają dekodera Hd od Sd icon_lol A po czwarte to twoja wina, że nie przekładasz karty wtedy kiedy trzeba.
Awatar
bardzo ważna osoba
04-05-2012 20:43

Zawsze komunikat o odblokowaniu na nowo sygnału pojawia się co 7-8 dni na dodatkowym dekoderze i tutaj nie walę, żadnego wała bo sam mam od nie dawna Multiroom i to przerabiam.. I Ciebie w bąble zrobili z tym, że trzeba aktywować raz na miesiąc.. Zawsze jest te 7-8 dni na miesiąc i nie ma innej opcji. Są wyjątki, gdzie komunikat nie wyskakuje, ale wtedy trzeba restartować ustawienia icon_wink Nawet jeśli Ci się komunikat że zablokowany dekoder wyskoczy to nic, bo przekładasz kartę z głównego na dodatkowy dekoder i w ciągu 3-4 sekund masz odblokowany. Ot to cała filozofia icon_wink
wkręcam się
05-05-2012 17:40

Misiaczek napisał(a):

Zawsze komunikat o odblokowaniu na nowo sygnału pojawia się co 7-8 dni na dodatkowym dekoderze i tutaj nie walę, żadnego wała bo sam mam od nie dawna Multiroom i to przerabiam.. I Ciebie w bąble zrobili z tym, że trzeba aktywować raz na miesiąc.. Zawsze jest te 7-8 dni na miesiąc i nie ma innej opcji. Są wyjątki, gdzie komunikat nie wyskakuje, ale wtedy trzeba restartować ustawienia icon_wink Nawet jeśli Ci się komunikat że zablokowany dekoder wyskoczy to nic, bo przekładasz kartę z głównego na dodatkowy dekoder i w ciągu 3-4 sekund masz odblokowany. Ot to cała filozofia icon_wink


Następny, który czyta to co chce. Przecież wyraźnie napisałem, że "konsultant" i "doradca" przez 21 minut odblokowywali dekoder. Gdyby to była sprawa nawet 30 sekund nie pisałbym na forum.
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
05-05-2012 17:50

Ale co Ci mamy napisać. Pisz skargi do 1cpn1 , a nie do nas. To nie nasza wina, że tam prawie sami ciemni ludzie pracują icon_wink
wkręcam się
11-05-2012 01:24

Witam
A ja mam multiroom od grudnia 2011 i miałem takie same problemy z tym przekładaniem kart, lecz od lutego 2012 nie muszę wcale przekładać karty z dekodera głównego.Dziwi mnie to bardzo bo w moim f300 w menu była opcja do podglądu funkcji multiroom teraz jej nie ma też tak macie ????
wkręcam się
09-06-2012 22:51

A powie mi ktoś jak odróżnić dekoder główny od dekodera dodatkowego skoro obydwa to hd2000 i karty również wyglądają tak samo? Osobiście myślę, że główny to ten, który pierwszy został aktywowany albo ten, którego karta została aktywowana jako pierwsza... ale nie wiem jak z tym jest naprawdę. CP mam dopiero od wczoraj i nie wiedziałem, który gdzie miałem podłączać i który mam co jakiś czas na nowo aktywować. Mi powiedziano, że przekładanie kart ma się odbywać co tydzień i jak dla mnie to i tak dobrze w porównaniu do cyfry, w której dodatkowy dekoder trzeba aktywować co 6 godzin icon_lol
Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-06-2012 00:13

Na umowie masz wszystko zaznaczone. Poznasz po numerach kart, są inne.
wkręcam się
10-06-2012 14:36

Faktycznie... nie pomyślałem o najprostszym rozwiązaniuicon_confused Co do opini o multiroom to jak na razie jestem zadowolony, a do tego nowa oferta przebija konkurencjęicon_smile Dzięki za pomoc!
Udostępnij ten temat