Zmiany w Polsat BoxZmiany w Polsat BoxZmiany w Polsat BoxZmiany w Polsat Box

Zmiany w Polsat Box

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
24-02-2013 11:50

Ja nie mam zabezpieczonego kodem PIN , kanału Test X z tp 12284 V.

Jako ciekawostkę podam , że tam gdzie była walka Saleta - Gołota w HD czyli na tp 10910 V wróciła nazwa Test 5 , tylko , że jest inaczej zapisana niż było przez uruchomieniem przekazu walki w HD , bo przed tą zmianą było Test5 a teraz jest Test 5 - ciekawe czy to coś oznacza czyli czy pojawi się jakiś kanał w tym miejscu , w najbliższym czasie (okres miesiąca lub dwóch m-cy) .
Awatar
bardzo ważna osoba
24-02-2013 13:06

@doniu, no to chyba jest jakiś błąd, bo jak przełączam na niego, to wyskakuje mi blokada rodzicielska chociaż w module mam ją wyłączoną icon_smile

MK napisał(a):

A moim zdaniem to może być nic innego jak kopia Viasatu EXplorer lub jakiś tajemniczy kanał.

Głupoty opowiadasz - po co mieliby włączać kopie 1nve ?
Awatar
przyjaciel strony
24-02-2013 13:08

MK napisał(a):

A moim zdaniem to może być nic innego jak kopia Viasatu EXplorer lub jakiś tajemniczy kanał.

Gdyby jednak uruchomili kopię 1nve to by się pewnie nazywała Test V icon_lol
Awatar
stały bywalec
24-02-2013 21:01

Nie ma Sundace Channel HD za to jest kopia wersji SD? Ciekawe co na to CP.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
24-02-2013 23:34

AG napisał(a):

W miejscu PPV w wersji SD pojawił się Test X - podejrzewam, że będzie w tym miejscu jakiś kanał erotyczny, bo jest on zabezpieczony kodem PIN icon_smile

U mnie też wyświetla się komunikat o kodzie PIN, ale bardzo krótko, bo szybko wskakuje komunikat z informacją o braku kanału w abonamencie icon_green
img6.imageshack.us/img6/4136/dsc0220af.jpg
Awatar
bardzo ważna osoba
25-02-2013 13:14

Test X został wyłączony icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
25-02-2013 13:21

Po co był ten Test X - przecież mogli go wyłączyć już po zakończeniu walki Gołota - Saleta , a nie trzymać go na transponderze jeden dzień . Brak logiki ...
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
26-02-2013 14:34

Podobno jacyś abonenci 1cpn1 mają dostęp do Test 5 z transpondera 10910 V . Prosiłbym o zdjęcie planszy testowej/pasów łowickich z włączonym EPG tak , żeby było wiadomo , że to zdjęcie jest oryginalne , a nie photoshop .
Udostępnij ten temat