Zmiany w Polsat BoxZmiany w Polsat BoxZmiany w Polsat BoxZmiany w Polsat Box

Zmiany w Polsat Box

Awatar
bardzo ważna osoba
30-04-2013 11:50

Emil napisał(a):

Zapewne w tym miejscu będzie nadawać Telewizja Republika.
wink

Na 80% tak właśnie będzie - info o wykupionym miejscu na tp. od Eutelsatu to moim skromnym zdaniem był blef icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
30-04-2013 12:08

PC, też to cytowałem, ale myślę, że najlepiej jest poczekać do 6 maja i wtedy wszystko się okaże na jakim transponderze będzie nadawać Telewizja Republika, czy z 112 czy 120.
wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
30-04-2013 13:29

Ewentualnie ten TEST 5 to może jeszcze być Novela.tv . Ktoś napisał na forum SK , że podobno 1 maja kończy nadawanie Zone Romantica , więc może to będzie ww kanał TV , ale ja jednak wątpię , żeby to była prawda , bo byłaby jakaś oficjalna informacja na ten temat ,to mimo wszystko trzeba jednak brać i taką możliwość pod uwagę icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
30-04-2013 13:37

Co wy z tą Novelą.tv zamiast Zone Romantica? Przecież takie coś na forum może każdy sobie napisać.
wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
30-04-2013 13:46

@Emil Przecież napisałem , że w te rewelacje dot. Noveli.tv w 1cpn1 nie za bardzo wierzę icon_wink
Awatar
przyjaciel strony
30-04-2013 14:15

Novela TV to nie jest na pewno - bo ZR jest umieszczone na tr,. CP i jaki byłby sens przenoszenia kanału jeśli miałby wskoczyć w miejsce ZR na tr. DVB-S2 skoro jest SD? Na pewno też nie bedzie jednocześnie w ofercie ZR i Novela TV

Pozostaje: TV Republika ( mało wiarygodne bo test już od dłuższego czasu i dziwne to by było gdyby testowali kanał który mógłby się nie znaleźć w ofercie - teraz wiemy że będzie), test techniczny CP albo TELE5 HD
Awatar
bardzo ważna osoba
30-04-2013 14:47

rotalplus, a może TVS HD?
winkgrin
Awatar
ważna osoba
30-04-2013 14:50

Skąd pomysł o Tele 5 HD?
Udostępnij ten temat