Zmiany w Polsat BoxZmiany w Polsat BoxZmiany w Polsat BoxZmiany w Polsat Box

Zmiany w Polsat Box

bardzo ważna osoba
01-08-2021 21:55

Kiedy zadebiutują na ekranach telewizorów?
wkręcam się
01-08-2021 22:32

Dziwi mnie tylko dla czego już w programie tv są nowe loga? https://www.polsa...rogram-tv/
Edytowane przez doniu dnia 02-08-2021 11:52
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
18-08-2021 11:35

16 sierpnia ruszył kolejny etap kampanii promocyjnej "Ty rządzisz". W ponad 2-minutowym spocie promującym zmianę identyfikacji wizualnej Grupy Polsat Plus występuje Wojciech Mecwaldowski.


Wojciech Mecwaldowski twarzą kampanii promującej zmiany w Grupie Polsat Plus [WIDEO]
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
19-08-2021 11:16

Od września Cyfrowy Polsat zmienia się w Polsat Box, a do oferty wejdzie nowoczesny dekoder 4K z nowym pilotem Bluetooth, funkcją DUO i podłączeniem do Internetu, w tym również przez Wi-Fi. Funkcja DUO umożliwia podłączenie tego samego dekodera zarówno do telewizji satelitarnej, jak i kablowej IPTV. Każdy będzie mógł swobodnie przełączać źródło sygnału – to absolutna nowość i pierwsze w Polsce tego typu rozwiązanie. Nowy dekoder 4K to również aplikacja Polsat Box Go i dostęp online do ponad 100 kanałów i kilku prostych pakietów tematycznych. Dzięki temu klienci Polsat Box (w który zmienia się Cyfrowy Polsat) będą mieli jeszcze większą swobodę wyboru, zgodnie z nowym hasłem Grupy Polsat Plus „Wybierz swoje wszystko”.


Dekoder 4K w Polsat Box
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
27-08-2021 15:10

Najważniejsze klubowe piłkarskie rozgrywki: europejskie – Liga Mistrzów UEFA i polskie – PKO BP Ekstraklasa ponowie dostępne dla abonentów Polsat Box (wcześniej Cyfrowego Polsatu). To kolejne sezony, gdy w Polsat Box można oglądać najlepszą europejską i polską piłkę nożną.


Liga Mistrzów UEFA oraz PKO BP Ekstraklasa przez kolejne sezony w Polsat Box
bardzo ważna osoba
27-08-2021 17:29

A propo Ligi mistrzów gdzie będzie pokazywany jeden mecz w otwartej TV ? Bo coś słyszałem że TVP już nie będzie pokazywać LM no i co z meczami Legii w fazie grupowej LE? Gdzie będzie można zobaczyć mecz w kanale nie kodowanym?
Awatar
ekipa moderatorska
27-08-2021 21:25

Kontrakt Polsatu z UEFA zobowiązuje do pokazania finału LM w otwartym kanale. Polskie prawo do pokazania meczy polskiego klubu. Polsat nie chce pokazywać innych meczy na swojej antenie i jeśli nie sprzedadzą sublicencji TVP to będą one tylko w kodowanych stacjach.

Jak pisałem w innym temacie wyraźnie widać, że Polsat i TVP ze sobą już nie współpracują, bo nie sprzedali im ME w Siatkówce. Albo Polsat chce więcej pieniędzy, albo po prostu nie chcą sprzedawać.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
28-08-2021 15:07

Rozpoczął się kolejny etap kampanii rebrandingowej Grupy Polsat Plus. Tym razem każda z kluczowych marek – Plus, Polsat i Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat) – promowana jest w oddzielnym spocie prezentującym to, co dla danej marki jest najbardziej charakterystyczne.


Nowa odsłona kampanii rebrandingowej Plusa, Polsatu i Polsat Box
Udostępnij ten temat