Zmiany w Polsat BoxZmiany w Polsat BoxZmiany w Polsat BoxZmiany w Polsat Box

Zmiany w Polsat Box

jestem zawsze
21-09-2012 19:26

Pewnie będzie tak robił, ale w ten sposób ogłupiają ludzi i marnują cenne miejsce na transponderach. icon_smile
Dzii napisał(a):

Kiedyś na pewno powstanie wersja HD Polsatu 2 ( jak i innych kanałów) i wtedy pojawi się komunikat icon_smile Jeśli już jakiś kanał miałby dostać wersję HD to raczej Polsat Film.

Raczej nie, bo Polsat nie ma filmów w wysokiej rozdzielczości. Polsat Film HD nie miałby nic wspólnego z wysoką rozdzielczością poza nazwą i logotypem. Ale jak wiadomo wielu to zadowala. Zadowala, że są oszukiwani przez nadawcę. icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
21-09-2012 19:43

Pożyjemy, zobaczymy. Z czasem wszystko będzie w HD. Ja najbardziej czekam na Polsat News HD. Gdyby była kasa, to nadawaliby ten kanał na satelicie, bo podobno sprzęt mają w HD
smile1wink
Awatar
piszę coraz więcej
23-09-2012 12:20

Viking napisał(a):
Raczej nie, bo Polsat nie ma filmów w wysokiej rozdzielczości. Polsat Film HD nie miałby nic wspólnego z wysoką rozdzielczością poza nazwą i logotypem. Ale jak wiadomo wielu to zadowala. Zadowala, że są oszukiwani przez nadawcę. icon_smile

Zwykły Polsat przez kilka lat nadawał w HD mimo że nie miał materiału w tej jakości więc to raczej nie przeszkoda. Na dużych telewizorach tak czy siak ale nawet byle jakie HD będzie lepiej wyglądało niż dobre SD.
Awatar
ekipa moderatorska
23-09-2012 23:29

Kiedy cały kontent kanałów będzie kręcony sprzętem HD, to można będzie dyskutować o warunkach technicznych przekazu. Teraz nie ma sensu.Realna data nowych kanałów HD wydaje się oscylować w okolicy początku października, wszyscy nadawcy planują niespodzianki.
Awatar
bardzo ważna osoba
24-09-2012 10:45

No to nie źle shock informacja o kanałach Polsatu w HD okazała się prawdziwa icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
24-09-2012 11:37

Kto stoi w miejscu ten się cofa icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
24-09-2012 11:40

@Odys, a czy część kanałów z 12.265 zostanie przeniesiona na 10.911?
jestem zawsze
26-09-2012 08:09

Pani Olga Zomer ciekawe rzeczy mówi dla Wirtualnychmediów:
Nowy transponder, a w zasadzie jego połówka, będzie służył nowym usługom i kanałom. Docelowo będą to kanały HD, wśród nich być może także stacje z portfolio Telewizji Polsat

A droga połówka na co? Na część kanałów z 12,265?
Udostępnij ten temat