Który dekoder najlepszy?Który dekoder najlepszy?Który dekoder najlepszy?Który dekoder najlepszy?

Który dekoder najlepszy?

bardzo ważna osoba
09-11-2011 16:59

Prawdopodobnie już niedługo przejdę na Nowy Cyfrowy Polsat. Z tym też wiąże pewne pytanie. Który dekoder HD jest najlepszy? Który najbardziej polecacie? Bo skoro będę musiał kupić nowy dekoder, to nie chciałbym, żeby okazał się być problematycznym urządzeniem. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-11-2011 17:01

Jeśli będziesz wymieniał na infolinii to na 100% dostaniesz HD5000. W APS możesz mieć jakiś wybór, ale tylko w takich punktach, w których mają jeszcze na magazynie inne modele, typu Echostar czy Samsung. Sagemcom jest obecnie tylko przy ofercie Premium. Podsumowując, na infolinii wyboru mieć nie będziesz, no chyba, że będziesz wybierał ofertę Premium.

W sumie z każdym dekoderem są jakieś problemy, z jednym większe z innym mniejsze icon_wink.
Edytowane przez MN dnia 09-11-2011 17:03
bardzo ważna osoba
09-11-2011 17:02

Tzn. prawdopodobnie w pobliskim APS-ie, ale do końca nie jestem pewien. Pewnie dużo będzie też zależało od tego, co maja na magazynie. icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
09-11-2011 17:11

Osobiście mam dwa dekodery HD5000 i Sagemcom Esi-88. Z tych dwóch zdecydowanie bardziej polecam HD5000 są z nim o wiele mniejsze problemy niż z Sagemcomem.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-11-2011 17:11

Jeśli chodzi o HD5000, to w sumie nie jest to zły dekoder, ale ostatnio go trochę zepsuto icon_wink. Tzn. niby poprawiono grafikę, ale przy okazji wprowadzono graficzne kulki przy przełączaniu kanałów, co wydłuża przełączanie, a dwa zepsuto coś przy przełączaniu kanałów, bo niekiedy trzeszczy w głośnikach przy podłączeniu HDMI. Dekoder nie ma jednak wbudowanego teletekstu, więc po podłączeniu kablem HDMI z teletekstu nie skorzystasz. Nie ma też opcji napisów. Ma za to możliwość dokupienia dysku na własność za 250 zł lub w postaci czynszu 5 zł/msc.

Co do Sagemcoma, to sporo osób na niego narzeka, ale napisy ma i teletekst też icon_smile. Możesz też mieć do wyboru Echostary HD, ale tam np. nie ma list ulubionych, a są w Sagemcomie i HD5000, a także Samsunga HD, który jest zazwyczaj chwalony, ale też ma swoje wady icon_wink.
bardzo ważna osoba
09-11-2011 17:18

Czyli jednym z najlepszych wyborów byłby HD 5000. Ok, w takim razie już będę umiał dobrze doradzić tacie. Dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi! icon_wink
Awatar
ważna osoba
04-06-2013 14:01

witam. posiadam dekoder HD 5000 ale w związku z tym, że niebawem mi sie kończy umowa i będe przedłużał lub rezygnował i nażyczona weźmie na siebie, to chcemy wymienić go na dekoder z wyświetlaczem i dyskiem tylko nie wiemy który jest lepszy PVR HD 7000 czy SAGEMCOM icon_question
Awatar
bardzo ważna osoba
04-06-2013 14:27

Ja bym wybrał dekoder PVR HD 7000 bo jakoś lubię dekodery produkcji CPT mimo że się czasami zawieszają
Udostępnij ten temat