Mini HD 2000Mini HD 2000Mini HD 2000Mini HD 2000

Mini HD 2000

wkręcam się
04-02-2012 09:39

Oto tresc mojego maila napisanego do Cyfrowego Polsatu kilka dni temu, nadal czekam na odpowiedz, moze wy cos wiecie na ten temat ?!

"Witam. Mam do panstwa malutkie pytanie. W zwiazku ze od grudnia jestem
posiadaczem dekodera Mini HD 2000 w ktorym zgodnie z panstwa opisem na
stronie internetowej dekoder posiada "Zaawansowane sortowanie i grupowanie
kanałów " chcialbym sie dowiedziec w jaki sposob moge "zaawansowanie"
posortowac kanaly na mojej liscie ulubionych tzn. poprzesuwac ustawione
kanały w gore lub w dol np: z nr. 50 na 40, z 15 na 60 itp. Czekam na
odpowiedz."

Jezeli tej funkcji nie ma to to jest kompletna porazka Cyfrowego Polsatu!
Dwoch moich znajomych ktorzy zastanawiali sie nad wzieciem Polsatu jak sie dowiedzieli odemnie o braku ustawiania kolejnosci kanalow mocno sie zdegustowali i juz przegladaja tylko oferty cyfry i nki.
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
04-02-2012 09:44

Niestety ale nie ma możliwości przesuwania kanałów. Jak je wrzucisz do listy ulubionych to tak już będą.
wkręcam się
04-02-2012 09:55

Czyli "Zaawansowane sortowanie i grupowanie kanałów " to fałszywa informacja w opisie tego dekodera na stronie CP? Czy to jest kwestia (przesuwanie kanalow) nie do przeskoczenia dla tego modelu i jego elektroniki, czy jakis celowy zabieg Cyfrowego Polsatu zeby tylko klient nie mogl sobie poustawiac jak chce? W zadnym urzadzeniu, oprogramowaniu jakie uzywam, uzywalem do tej pory nie spotkalem sie z niemoznoscia ustawiania kolejnosci jak w tym wynalazku Mini HD 2000! :[
jestem zawsze
04-02-2012 09:59

Możesz kolego poustawiać na liście ulubionych kanały tak jak chcesz (kilka kanałów jest na sztywno i nie można ich usunąć z listy), z tym że jak już poukładasz te kanały to nie możesz zmienić ich kolejności tylko musisz usunąć kanały i układać listę od nowa (nie trzeba usuwać całej tylko do momentu, w którym chcesz wprowadzić zmiany).

luke500 napisał(a):
Dwoch moich znajomych ktorzy zastanawiali sie nad wzieciem Polsatu jak sie dowiedzieli odemnie o braku ustawiania kolejnosci kanalow mocno sie zdegustowali i juz przegladaja tylko oferty cyfry i nki.

Z tego, co wiem to dekodery Cyfry+ czy platformy n takiej możliwości nie dają, tj. układania list ulubionych. W przypadku Cyfry+ taka możliwość była jeszcze przy starszych modela, ale teraz takiej nie mają.
wkręcam się
04-02-2012 10:13

Dzieki wam za odpowiedzi, ale uwierzyc nie moge ze przy dzisiejszej technologii i takiej elektronice tam zaladowaniej nie mozna w oprogramowaniu dodac opcji przesun kanal i tyle tak jak mialem w starym dekoderze echostar 717 a nie ukladac listy od nowa ewentualnie usuwac do pozycji pozadanej, tam wstawic kanal i od nowa ustawiac nastepne 100 lub wiecej kanalow. Dla mnie to porazka aktualnego oprogramowania lub aktualnego podejscia CP do tej tak waznej funkcji w ich najnowszym dekoderze z opisem "Zaawansowane sortowanie i grupowanie kanałów " icon_evil
wkręcam się
06-03-2012 21:27

Faktycznie, w Mini HD 2000 tworzenie listy to porazka. Liste kilkudziesieciu programow robilem kilka razy. Najlepiej zapisac sobie liste na papierze i dopiero zabierac za jej faktyczne tworzenie. Wyglada to jak jakas wersja trial. Podobne wrazenie mam jesli chodzi o obsluge dysku DTU 320. Niby sie da dowolnie zaprogramowac nagrywanie, a jednak komus braklo czasu na dokonczenie tej funkcjonalnosci. W instrukcji dysku napisane jest, ze sie tak da. Cieakwy wiec jestem czy w HD 5000 jest to mozliwe... Mowi sie, ze konkurencja nie spi a jednak Polsatowi widac nie zalezy. Szkoda.
wkręcam się
14-04-2012 09:39

Witam trzy dni temu kurier podrzucił mi nowy dekoder HD Mini 2000 z nową kartą, po podłączeniu było wszystko ok jednak na drugi dzień po przerzuceniu paru kanałów pokazał się komunikat o złym sygnale lub złym ustawieniu. Po przywróceniu ustawień fabrycznych było ok do czasu zmiany kilku kanałów komunikat znowu się powtórzył. Wyłączenie z sieci, przyciskiem na dekoderze nic nie daje jedynie przywracanie ustawień fabrycznych do czasu gdy nie zmienię kanału. Proszę o radę bo wyczerpały mi się pomysły i skłaniam się że to wina nowego dekodera, stary dekoder samsunga wrócił do łask i działa dalej. Może ktoś miał podobny problem proszę o info. Pozdrawiam.
Awatar
bardzo ważna osoba
18-04-2012 14:05

Nowe oprogramowanie do HD2000 dostepne na satelicie:

Wersja 1.66.1.5 - dla wszystkich

Zmiany:
- ipla,
- strefa abonenta,
- poprawki.
Udostępnij ten temat