CI Polsat

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
03-09-2022 11:56

„Opowiem Ci o zbrodni” powraca! Od 21 września 2022 w środy o 22:00 znakomici polscy pisarze kryminalni po raz kolejny zmierzą się z głośnymi sprawami kryminalnymi, które wstrząsnęły Polską, a kluczowe sceny ich opowieści odegrają najlepsi polscy aktorzy.


„Opowiem Ci o zbrodni 5” już we wrześniu na Crime+Investigation Polsat
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
14-10-2022 11:17

Listopad w Crime+Investigation Polsat upłynie w rytm dyskusji Michała Fajbusiewicza z czołowymi polskimi autorami i autorkami powieści kryminalnych, którzy w "Opowiem Ci o zbrodni" mierzyli się z autentycznymi sprawami. Poznamy również "Tajemnice pokoju przesłuchań" i obejrzymy krytyczne momenty, w których hasło "Dzwoń na policję" musi wybić ze stanu paniki.

Listopad w Crime+Investigation Polsat
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
15-11-2022 18:11

W grudniu na antenie Crime+Investigation Polsat widzowie zobaczą przebieg autentycznych historii zabójstw w programie "Zbrodnia po angielsku". Natomiast seria "Morderca na pokładzie" dowiedzie, że nigdy nie jesteśmy bezpieczni, nawet na wymarzonym tropikalnym rejsie. Nie zabraknie też losów ludzi, którzy zostali "Skazani za niewinność". Powróci również popularna seria "Miasto morderców", która odkrywa historię małych społeczności i zbrodni, które mogą przytrafić się każdemu.

Grudzień w Crime+Investigation Polsat: „Skazani za niewinność” i „Miasto morderców”
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
24-01-2023 13:07

W lutym na Crime+Investigation Polsat czekają na widzów nowe odcinki programu "Mordercze związki", poświęconego autentycznym zbrodniom w których ofiarą zabójcy pada jego współmałżonek, a także nowa odsłona programu "48 godzin", w którym przedstawiono pracę śledczych z wydziału zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych dwóch dni po odkryciu zbrodni. W lutym wyemitowana zostanie także finałowa część serii "R. Kelly: jego wszystkie ofiary", która pomogła postawić piosenkarza przed wymiarem sprawiedliwości.

Luty na Crime+Investigation Polsat
Udostępnij ten temat