CI Polsat

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
03-09-2022 11:56

„Opowiem Ci o zbrodni” powraca! Od 21 września 2022 w środy o 22:00 znakomici polscy pisarze kryminalni po raz kolejny zmierzą się z głośnymi sprawami kryminalnymi, które wstrząsnęły Polską, a kluczowe sceny ich opowieści odegrają najlepsi polscy aktorzy.


„Opowiem Ci o zbrodni 5” już we wrześniu na Crime+Investigation Polsat
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
14-10-2022 11:17

Listopad w Crime+Investigation Polsat upłynie w rytm dyskusji Michała Fajbusiewicza z czołowymi polskimi autorami i autorkami powieści kryminalnych, którzy w "Opowiem Ci o zbrodni" mierzyli się z autentycznymi sprawami. Poznamy również "Tajemnice pokoju przesłuchań" i obejrzymy krytyczne momenty, w których hasło "Dzwoń na policję" musi wybić ze stanu paniki.

Listopad w Crime+Investigation Polsat
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
15-11-2022 18:11

W grudniu na antenie Crime+Investigation Polsat widzowie zobaczą przebieg autentycznych historii zabójstw w programie "Zbrodnia po angielsku". Natomiast seria "Morderca na pokładzie" dowiedzie, że nigdy nie jesteśmy bezpieczni, nawet na wymarzonym tropikalnym rejsie. Nie zabraknie też losów ludzi, którzy zostali "Skazani za niewinność". Powróci również popularna seria "Miasto morderców", która odkrywa historię małych społeczności i zbrodni, które mogą przytrafić się każdemu.

Grudzień w Crime+Investigation Polsat: „Skazani za niewinność” i „Miasto morderców”
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
24-01-2023 13:07

W lutym na Crime+Investigation Polsat czekają na widzów nowe odcinki programu "Mordercze związki", poświęconego autentycznym zbrodniom w których ofiarą zabójcy pada jego współmałżonek, a także nowa odsłona programu "48 godzin", w którym przedstawiono pracę śledczych z wydziału zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych dwóch dni po odkryciu zbrodni. W lutym wyemitowana zostanie także finałowa część serii "R. Kelly: jego wszystkie ofiary", która pomogła postawić piosenkarza przed wymiarem sprawiedliwości.

Luty na Crime+Investigation Polsat
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
01-03-2023 18:34

Crime+Investigation Polsat zajrzy w marcu za zamknięte drzwi sal rozpraw w nowych odcinkach programu "Najbardziej szokujące przypadki sądowe". Widzowie sprawdzą też, czy "Ktoś ma coś do ukrycia" oraz spróbują zrekonstruować "Ostatnie godziny przed śmiercią". Poznają też nietypowe historie funkcjonariuszy w programie "Policjanci, którzy zabijają".

Marzec w Crime+Investigation Polsat
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
25-03-2023 13:58

W kwietniu poznamy nowe "Polskie zabójczynie", sprawdzimy, jaki jest "Motyw mordercy" i dowiemy się, jakie są "Dowody zbrodni". Wszystko w Crime+Investigation Polsat.

Kwiecień w Crime+Investigation Polsat
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
04-04-2023 15:08

Co musi się zdarzyć, by kobiety zdecydowały się na popełnienie najpotworniejszej zbrodni? Premiera nowych odcinków w środy o 22:00 od 5 kwietnia.

Nowy sezon „Polskie zabójczynie” od 5 kwietnia na Crime+Investigation Polsat
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
19-04-2023 18:32

W maju widzowie Crime+Investigation Polsat poznają "Zabójczy duet seryjnych morderców". Zgłębią też "Tajemnice pokoju przesłuchań" i dowiedzą się, co to jest "Zbrodnia prawie doskonała".

„Tajemnice pokoju przesłuchań” i „Zbrodnia prawie doskonała”. Maj w Crime+Investigation Polsat
Udostępnij ten temat