History, History 2 i LifetimeHistory, History 2 i LifetimeHistory, History 2 i LifetimeHistory, History 2 i Lifetime

History, History 2 i Lifetime

wkręcam się
10-01-2012 16:36

Albo mi się wydaje ,albo nie. Ale kiedyś czyli jakieś pół roku temu ramówka tego kanału była bardziej ciekawa teraz same bzdety ?
jestem zawsze
10-01-2012 17:04

No wlasnie ostatnio malo ciekawych programów. Za duzo reklam<przerw>.
bardzo ważna osoba
10-01-2012 17:09

Takie programy teraz kręci ten kanał. Same, durne reality show, spiskowe bzdety itp. Nawet Amerykanie uznali, że ta stacja robi z nich idiotów po tym gdy zobaczyli serię "Chasing Mummies", czyli "W pogoni za mumiami". Wszystko wyreżyserowane, łącznie z dialogami. Niestety pozostałe reality show są również wybitnie tandetne, tj Drwale (koszmarek), IRT, Lombardy, Naprawiacze, Zbieracze, Krokodyle, Ratownicy. Najbardziej razi sztuczne dramatyzowanie, podkreślone oczywiście odpowiednią muzyką. Na szczęście jest kilka serii popularno naukowych i historycznych, które trzymają jeszcze poziom.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-01-2012 16:09

HISTORY w SD chce przejść na 16:9 jeszcze w tym roku - info z Facebooka icon_smile.
wkręcam się
30-01-2012 15:12

Witam! icon_smile
Chciałbym zapytać, jakie są wasze opinie na temat kanału History. Jeśli będzie ten sam temat, to przepraszam...
Bardzo proszę o pisanie postów w tym temacie.
Zapraszam i pozdrawiam!!! icon_smile
jestem zawsze
23-02-2012 17:32

History sd i HD , mają zbyt duże rozpiętosci programowe od drwali,poszukiwaczy , po historię. Osobiście oglądam HIstory HD ostatnio dość dużo.

EDIT @PC: Błędy ortograficzne. Staraj się pisać poprawnie.
Awatar
stały bywalec
24-02-2012 11:24

CO do History SD i HD dziwne rzeczy sie dzieją np. serial "Zycie po zagladzie ludzi " jest nadawany jak im się podoba..i to jest irytujace wiem ze jest 20 odcinków tego serialu ale ostatnio doszli do 8 odcinka i cisza.....czasami ostatnio puścili ze dwa odcinki 6 i 7 w History HD i znów cisza......
jestem zawsze
26-02-2012 18:21

Dzis o 20 na History o UFo, program bedzie dobry bo o tajnym projekcie 3 rzeszy.
Udostępnij ten temat