"Wydarzenia 15:50""Wydarzenia 15:50""Wydarzenia 15:50""Wydarzenia 15:50"

"Wydarzenia 15:50"

Awatar
ważna osoba
10-05-2013 15:32

Agnieszka Gozdyra i Maciej Stroiński to już chyba na dobre zniknęli z prowadzenia tych programów bo już dobre ze 2 -3 tygodnie ich nie widziałem. Pewnie to jest spowodowane ich nowym programem.
Awatar
ważna osoba
13-05-2013 15:41

No Klaudiusz Slezak wyrobił się jako prowadzący.
Awatar
ważna osoba
29-05-2013 10:59

W końcu zaktualizowali w programie na stronie Polsatu z Wydarzeń popołudniowych na Wydarzenia 15 50. Ciekawe, że dopiero po ponad dwóch latach to zrobili.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
11-07-2013 19:28

Dziś w Wydarzeniach 15:50 Klaudiusz Slezak zaliczył wpadkę, ok. 15:55 "pogubił się", bo coś tam chciał czytać z promptera, ale spojrzał na kartkę, w kamerę, zamilknął, yyyeeeyyy, nie wiedział co ma robić i dopiero zaczął mówić dalej ale tak, że z początku nie mogłem go zrozumieć "pultał się", było łączenie na żywo, jakiś materiał i potem już ok. Widać było, że się mocno zestresował. Może na Ipli będzie możliwość zobaczenia tej wpadki. Cała sytuacja trwała chyba z 30 sekund.

PS. Szkoda tylko, że nie przeprosił za to całe zamieszanie, ale może nawet zapomniał z tego wszystkiego icon_smile
Awatar
ważna osoba
11-07-2013 21:02

Klaudiusz Slezak tak naprawdę raczkuje jako prezenter, idzie mu coraz lepiej, ale niestety bez wpadek się nie obejdzie, po prostu nie ma tego doświadczenia co starzy wyjadacze jak, Joanna Wrześniewska-Zygier. Też to oglądałem i wpadka trzeba przyznać totalna.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
11-07-2013 21:44

Doświadczony jak Joanna Wrześniewska-Zygier, o matko !!! icon_wink newsman20 - dowcip roku icon_lol Wszyscy tylko nie ona, owszem czytać z promptera potrafi, ale już na przykład nie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych ( takich jak katastrofa pod Szczekocinami). Ona nawet nie potrafi podać nazwy programu, który prowadzi jej redakcyjny kolega. Wielokrotnie zalicza wpadki a prowadzi programy już hoho szmat czasu.

Jeżeli chodzi o pana Klaudiusza, wyrobi się. Jestem o niego spokojny.
Awatar
ważna osoba
11-07-2013 22:02

Jeśli chodzi o Panią Joannę to chodzi o samo czytanie z promptera.
Awatar
ważna osoba
26-07-2013 18:37

Dziś Joanna Wrześniewska-Sieger stwierdziła na koniec Rozmowy Wydarzeń, że to była ostatnia rozmowa bo kolejna będzie po wakacjach polityków. Nie wiem czy ma na myśli że programu nie będzie do powrotu polityków czy tylko polityków nie będzie w Rozmowie Wydarzeń dość dziwna wypowiedź.
Udostępnij ten temat