Jarosław Gugała

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
06-03-2012 14:44

ARGUMENTY ZA ZWOLNIENIEM PANA JAROSŁAWA GUGAŁY
1. brak nowych programów - oprócz to był dzień i gościa wydarzeń + graffiti nie ma żadnych programów publicystycznych.
2.słaba skuteczność działania ( szybkość )
3.niskie wyniki oglądalności Polsat News po 4 latach działania
4.zła atmosfera w zespole ( mobbing ) są to na razie dywagacje jeżeli się potwierdzą to będzie to najmocniejszy argument przemawiający za zwolnieniem pana Gugały
5.zlikwidowanie np. programu Narożnika Newsweeka
6.brak działania w sprawie poprawienia wyników Wydarzeń tak aby ich oglądalność była wyższa od np.Faktów - nie chodzi o to by były serwisem tabloidowym.
7.połączenie redakcji Wydarzeń z redakcją Polsat News

wszystkie te argumenty wynikają z ostrych cięć które wymusił pan Solorz na panu Gugale. Gdyby Gugała chciał zachować się w porządku to by odmówił zostałby zwolniony ale nie firmowałby swoim nazwiskiem tego czegoś bo w tej chwili Polsat News działa źle i trzeba to jasno podkreślić
Awatar
bardzo ważna osoba
06-03-2012 15:24

@ e tam dawno takich bzdur nie czytałem:

ad1. PN to stacja informacyjna wiec po co więcej publicystyki
ad2. a co Newsy pokazują się z jednodniowym opóźnieniem??
ad3. oglądalność stacji rośnie cały czas
ad4. pokaż wyrok sądu o mobbingu
ad5. pojawił się za to program Państwo w Państwie
ad6. oglądalność Wydarzeń tez rośnie
ad7. po co dwie redakcje i wyższe koszty??

Chcesz zwolnić Gugałę za to że się nie zwolnił??
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
06-03-2012 15:45

twoja opinia ja mam prawo taką mieć
napisałem chaotycznie bo się śpieszyłem jak będę miał czas wieczorem to rozwinę myśl
Awatar
stały bywalec
06-03-2012 15:49

@e tam mam taką same zdanie ZWOLNIĆ GUGAŁĘ!
Awatar
bardzo ważna osoba
06-03-2012 15:52

@zbyszko Ty to byś zwolnił Gugałę i każdego innego kto śmie mieć odmienne poglądy od Twoich
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
06-03-2012 16:22

nie chodzi o poglądy ale o skuteczność w działaniu a takiej pan Gugała nie ma on tylko wegetuje w Polsat News nie wprowadza żadnych istotnych zmian które poprawiłyby oglądalność tej stacji o to mi cały czas chodzi niech coś zmieni wprowadzi nowy program cokolwiek co skutkowałoby wzrostem oglądalności tylko o to mi chodzi o nic innego.

Polsat News cenię najbardziej za obiektywizm ale nie samym obiektywizmem "stacja żyje"

trzeba Polsat News zdynamizować nadać stacji dynamizmu a nie prowadzić kanał tak jak robi to pan Jarosław, którego ogólnie bardzo cenię a nawet broniłem go ws tego słynnego wywiadu w czasie kampanii

ale jego działania a właściwie ich brak są nie do przyjęcia.

jak się chce być w czymś dobrym to trzeba działać a nie stać w miejscu

Jarek napisał(a):

@ e tam dawno takich bzdur nie czytałem:

ad1. PN to stacja informacyjna wiec po co więcej publicystyki
ad2. a co Newsy pokazują się z jednodniowym opóźnieniem??
ad3. oglądalność stacji rośnie cały czas
ad4. pokaż wyrok sądu o mobbingu
ad5. pojawił się za to program Państwo w Państwie
ad6. oglądalność Wydarzeń tez rośnie
ad7. po co dwie redakcje i wyższe koszty??

Chcesz zwolnić Gugałę za to że się nie zwolnił??


ad.1. publicystyka zazwyczaj idzie w parze z informacją nie ma czegoś takiego w Polsce jak stacja publicystyczna.
ad.2. chodzi o katastrofę kolejową, nie udawaj że nie wiesz o co chodzi,
ad.3. bardzo słabo rośnie słabiutko, po 4 latach powinno być chociaż 50% oglądalności TVN24
ad.4. wyraźnie napisałem że na razie to dywagacje ale jeżeli się sprawa potwierdzi to będzie bezapelacyjny argument za zwolnieniem.
ad.5. no i ok. ale Narożnik został zlikwidowany
ad.6.w zastraszającym tempie rośnie tak jak PN
ad.7. opisałem to wcześniej Uważam że 1pol powinien samodzielnie pokazywać 1wydpl natomiast podczas tego programu 1polnew powinien pokazywać inny program choćby z tv biznes. Tłumaczę dlaczego, w niedzielę przed godziną 19 odbyła się konferencja prasowa - bardzo ważna. Polsat News nie transmitował jej całej gdyż przerwał ją na rzecz właśnie Wydarzeń, nie pierwszy raz, uważam że jest to sytuacja nie dopuszczalna.

i właśnie tu jest pies pogrzebany albo ktoś jest solidny i gdy zostaje zaproszony do tworzenia kanału to robi wszystko aby stał się on dobrym albo jak pan Gugała zgadza się na wszystko co zaproponuje szef nie ostrzegając go przed konsekwencjami takiego działania. Chyba że to Solorzowi nie zależy na rozwoju tej stacji. Jeżeli tak to źle świadczyło by jedynie o panu Zygmuncie w co wątpię.

PC: połączono dwa posty.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-03-2012 18:09

Co do Narożnika, to on na pewno nie wróci, bo teraz są nowe władze Newsweeka, a chyba Gugała nie lubi się z Lisem, bo zaraz po przyjściu Lisa uciekł z Newsweeka, gdzie pisał felietony.
Awatar
bardzo ważna osoba
06-03-2012 18:32

Ja na widok Lisa tez dostaje lekkiej niestrawności icon_smile
Udostępnij ten temat