Kanały Eska TV

Awatar
jestem zawsze
25-06-2016 11:52

Ciekawi mnie jedna rzecz a mianowicie czy w przypadku takiej zmiany nazwy nadawcy mają jakiś z góry określony czas do kiedy powinna zostać ona wykonana? Jestem po prostu ciekaw ile czasu mają nadawcy na realizacje zmian w koncesji.
Awatar
ekipa moderatorska
25-06-2016 12:34

Powiem tak. To jest największy błąd jaki mogą zrobić. Lepszych wyników na bank mieć nie będą mieć dodając do ramówki programy rozrywkowe i inne badziewia. Co widać po Vivie, która dodała szoły. Oglądalność spadła i mimo, że muzyka znów tam króluje to oglądalności nie zyskali.
Awatar
bardzo ważna osoba
25-06-2016 13:12

Ale ESKA TV i tak pozostanie, ale na nowej koncesji i tylko jako kanał satelitarno-kablowy. O czym ostatnio pisał nasz Business Insider. W przypadku Ósemki TV chcą po prostu mieć coś takiego w DVB-T.

MK napisał(a):

Ciekawi mnie jedna rzecz a mianowicie czy w przypadku takiej zmiany nazwy nadawcy mają jakiś z góry określony czas do kiedy powinna zostać ona wykonana? Jestem po prostu ciekaw ile czasu mają nadawcy na realizacje zmian w koncesji.

Nie ma takiego czasu. Zmienią sobie kiedy będą chcieli.
Awatar
ważna osoba
25-06-2016 18:47

WojtekCP napisał(a):

Powiem tak. To jest największy błąd jaki mogą zrobić. Lepszych wyników na bank mieć nie będą mieć dodając do ramówki programy rozrywkowe i inne badziewia. Co widać po Vivie, która dodała szoły. Oglądalność spadła i mimo, że muzyka znów tam króluje to oglądalności nie zyskali.



I tutaj się mylisz. Ludzie są coraz bardziej mniej wymagający, to raz dwa. Bardzo lubią tanią rozrywkę, co pokazują różnego rodzaju ogłupiające programy rozrywkowe i paradokumenty, które przyciągają sporą widownie przed telewizory. Myślę, że Ósemce uda się ładnie wbić, jeżeli zaserwuje właśnie coś takiego. Poza tym dla tych, którzy będą płakać za Eską TV pozostaje jeszcze Eska w wersji radiowej grająca tą samą papkę muzyczną.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-06-2016 15:59

No nie wiem - patrz Polsat 2 i ATM Rozrywka. Można puszczać to samo od 15 lat, a i tak są widzowie icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
26-06-2016 17:17

Danio napisał(a):

WojtekCP napisał(a):

Powiem tak. To jest największy błąd jaki mogą zrobić. Lepszych wyników na bank mieć nie będą mieć dodając do ramówki programy rozrywkowe i inne badziewia. Co widać po Vivie, która dodała szoły. Oglądalność spadła i mimo, że muzyka znów tam króluje to oglądalności nie zyskali.



I tutaj się mylisz. Ludzie są coraz bardziej mniej wymagający, to raz dwa. Bardzo lubią tanią rozrywkę, co pokazują różnego rodzaju ogłupiające programy rozrywkowe i paradokumenty, które przyciągają sporą widownie przed telewizory. Myślę, że Ósemce uda się ładnie wbić, jeżeli zaserwuje właśnie coś takiego. Poza tym dla tych, którzy będą płakać za Eską TV pozostaje jeszcze Eska w wersji radiowej grająca tą samą papkę muzyczną.

To płakać będą tylko Ci z DVB-T, bo ESKA TV ma pozostać.
Awatar
ważna osoba
26-06-2016 17:58

@Emil, skąd Ty to wziąłeś?. Z tego co czytałem, to Eska TV znika, pojawia się Ósemka.
Awatar
bardzo ważna osoba
26-06-2016 19:17

To trochę opóźniony jesteś z informacjami: http://businessin...ie/nx4r387.

Już dawno były pogłoski, że marka ESKA TV pozostanie, a ostatnio to się sprawdziło.
Udostępnij ten temat