Propozycje ankiet dla redaktoraPropozycje ankiet dla redaktoraPropozycje ankiet dla redaktoraPropozycje ankiet dla redaktora

Propozycje ankiet dla redaktora

Awatar
redaktor tvpolsat.info
10-03-2014 19:06

Dziękuję bardzo za propozycje, obecna ankieta będzie dotyczyła programu "Twoja twarz brzmi znajomo" icon_smile

Ankieta potrwa do 17 marca br. włącznie.

Zapraszam już teraz do wpisywania kolejnych pomysłów na ankietę w przyszłym tygodniu icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
12-03-2014 16:38

Jak oceniasz pakiet Rodzinny hd cyfrowego polsatu

Dobrze
Ĺšle
Nie mam zdania
Awatar
redaktor tvpolsat.info
17-03-2014 19:03

Dziękuję bardzo za propozycje, obecna ankieta będzie dotyczyła programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" icon_smile

Ankieta potrwa do 24 marca br. włącznie.

Zapraszam już teraz wszystkich do wpisywania kolejnych pomysłów na ankietę w przyszłym tygodniu icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
21-03-2014 11:38

Czy chciałbyś aby Miodowe Lata powróciły na ekran?
Tak
Nie
bardzo ważna osoba
21-03-2014 14:05

Mam taką propozycję na ankietę dotyczącą obecnego problemu w serwisie a mianowicie:

Czy jesteś za usunięciem regulaminu Souboxa ?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Awatar
redaktor tvpolsat.info
24-03-2014 19:08

Dziękuję bardzo za propozycje, obecna ankieta będzie dotyczyła oferty programowej TV4 icon_smile

Ankieta potrwa do 31 marca br. icon_smile

Zapraszam już teraz wszystkich do wpisywania kolejnych pomysłów na ankietę w przyszłym tygodniu icon_smile
bardzo ważna osoba
28-03-2014 16:01

Jak oceniasz nową wersję internetowego centrum obsługi klienta ( ICOK )
Dobrze
Ĺšle
Nie mam zdania
Awatar
redaktor tvpolsat.info
31-03-2014 18:56

Dziękuję bardzo za propozycje, obecna ankieta będzie dotyczyła oferty programowej TV6 icon_smile

Ankieta potrwa do 5 kwietnia br. icon_smile

Zapraszam już teraz wszystkich do wpisywania kolejnych pomysłów na ankietę w przyszłym tygodniu icon_smile
Udostępnij ten temat