"Sportowy obraz dnia" i serwisy sportowe"Sportowy obraz dnia" i serwisy sportowe"Sportowy obraz dnia" i serwisy sportowe"Sportowy obraz dnia" i serwisy sportowe

"Sportowy obraz dnia" i serwisy sportowe

Awatar
ekipa moderatorska
04-08-2012 17:50

Wanio jest świetny jako prowadzący takie programy. Zawsze coś fajnego zażartuje.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-02-2014 17:30

Zauważyłem, że fragmenty transmisji TVP z Igrzysk Olimpijskich są pokazywane tylko w "Studiu Soczi News". W "Sport Fleszach" i serwisach sportowych Polsat News są tylko zdjęcia z PAP-u. Trochę to dziwne, ale może tak się dogadano z TVP, że fragmenty mogą pokazywać tylko w "Studiu Soczi News". Nie wiem tylko, jak jest w "Sporcie" po "Wydarzeniach", bo nie widziałem.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-02-2014 00:15

W niedzielę program wydłużono do północy. Emitowany był równolegle w całości też w Polsat News. Oczywiście, powodem był złoty medal Kamila Stocha.

Sam program jest bardzo dobry. O wiele lepszy niż bardzo mierne "Studio Londyn News". Jest to bardziej poziom "Cafe Euro". Zatrudnienie pana Miklasa - strzał w dziesiątkę. Ma gigantyczną wiedzę, świetnie się go słucha.

Co do tych materiałów TVP, o których pisałem wcześniej, to chyba dostarcza je sama TVP, tak jak to było przy "Cafe Euro". W niedzielę bowiem o 22:45 jeszcze materiału ze skoków nie mieli, dopiero koło 23:40 materiał ze skrótem się ukazał. Zresztą, logo TVP2 czy TVP1 jest jakoś dziwnie wysoko na tych materiałach. Także tego raczej Polsat nie zgrywa sam. Ale nie mam pojęcia, czy jakaś ustawa nakazuje TVP udostępnianie tych materiałów, tak jak to było przy Euro. Aczkolwiek chyba tak, bo udostępniane są tylko materiały ze startów Polaków.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-02-2014 00:20

W poniedziałek znowu pogram przedłużono do północy. Emisja, w przeciwieństwie do niedzieli, była jednak tylko w Polsacie Sport News (nie licząc serwisu sportowego, który był też w Polsat News).

Program musi mieć dobrą oglądalność, skoro go wydłużają. W poniedziałek nie było bowiem żadnego powodu do jego wydłużania icon_wink.
Awatar
ekipa moderatorska
11-02-2014 11:03

Na pewno. Zatrudnienie Miklasa to był strzał w 10.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
12-02-2014 00:33

Wczoraj też program był wydłużony, ale nie o 30 minut, a o 20 icon_smile. Widocznie zrezygnowali z tej dogrywki w Internecie i ten czas jest przeznaczony na dodatkową emisję w telewizji icon_smile.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-02-2014 00:33

W sobotę padł rekord długości magazynu "Studio Soczi News". Trwał do godz. 00:29. Oczywiście, to za sprawą dwóch złotych medali. Program w całości pokazywał też Polsat News, przez co zrezygnowano z emisji "Informacji" o 23:00.
MN dodał/a następującą grafiki:
soczi7.jpg soczi6.jpg soczi5.jpg soczi4.jpg soczi3.jpg soczi2.jpg soczi1.jpg
Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-02-2014 00:58

Marta Gula, m.in. komentatorka, reporterka Polsatu Sport, zadebiutowała w środę jako prowadząca serwis informacyjny w "Studiu Soczi News".
MN dodał/a następującą grafiki:
gula2_1.jpg gula1_1.jpg
Udostępnij ten temat