Prognoza pogodyPrognoza pogodyPrognoza pogodyPrognoza pogody

Prognoza pogody

Awatar
redakcja tvpolsat.info
27-06-2014 16:09

Aha, bo już się łudziłem niepotrzebnie icon_wink. Czyli to z tego powodu nowa pogodynka.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
27-06-2014 16:12

Prawdopodobnie tak icon_smile
Awatar
przyjaciel strony
29-06-2014 12:33

Nie widziałem wrzuconego podkładu muzycznego na forum do kamerek pogodowych w PN+, więc podaję linka do niego, gdyż jest on z biblioteki:
http://www.unippm...dCDId=8070
(bruton > BTV > Chillout > Lifting Up)
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-06-2014 15:37

Mnie się ten podkład, szczerze powiedziawszy, nie podoba za bardzo. Szkoda, że każdy element muzyczny w Polsat News+ jest "z innej parafii". Muzyka powinna być zrobiona na zamówienie jak to było w przypadku Polsat News. Tam jakoś te elementy muzyczne współgrają ze sobą. Mówię oczywiście o tych oryginalnych motywach muzycznych, które są od początku stacji.

A w Polsat News+ widać, że pozbierali jakieś podkłady z bibliotek muzycznych i one tak do siebie pasują jak... icon_wink.
bardzo ważna osoba
19-07-2014 21:55

Czy Ewa Bobrowska (nie wiem czy dobrze pamietam nazwisko) prowadzi jeszcze pronozę pogody....?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-07-2014 00:13

Wystarczy sobie wejść tutaj i przejrzeć ostatnie prognozy: http://www.ipla.t...555-Pogoda.
bywam tu czasem
20-07-2014 00:26

Te dwie nowe pogodynki nie podobają mi się icon_cry. Ewa stres, a ta druga, o wiele lepsza, ale z jej ust słyszy się tylko "pogodnie" icon_wink.

Nie wiem po co im nowe pogodynki. Troje prezenterów, to moim zdaniem w sam raz.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
20-07-2014 15:42

jekyll, U pani Ewy na początku faktycznie było widać stres - to normalne u nowej osoby, ale teraz już jest zdecydowanie lepiej icon_wink Poza tym trzeba uwzględnić fakt, że przed kamerami stres początkowo odgrywa dużą role, z czasem jest już tylko lepiej i wtedy człowiek pewniej i swobodniej się czuje przed kamerami icon_smile

PS. Chyba pani Ewa jest na urlopie bo jakiś dłuższy czas jej nie widać icon_smile
Udostępnij ten temat