Prognoza pogodyPrognoza pogodyPrognoza pogodyPrognoza pogody

Prognoza pogody

Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-09-2014 14:29

Dzisiaj pan Marek Horczyczak prezentował pogodę przy pomocy żółtej cukinii, którą dostał od "kolegów z ośrodka lubelskiego" icon_wink.
MN dodał/a następującą grafiki:
cukinia2.jpg cukinia1.jpg cukinia.jpg
Awatar
redaktor tvpolsat.info
28-09-2014 16:32

A Ewa Bobrowska chyba zrezygnowała bo już z 2 miesiące jej nie ma, szkoda bo całkiem dobrze już prezentowała pogodę.
Awatar
przyjaciel strony
09-11-2014 19:28

Ewa Bobrowska (do niedawna pogodynka Polsatu) pracuje w TVP Katowice:
images.tinypic.pl/i/00595/1gr1xdr71n2t_t.jpg
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-11-2014 19:51

To, że nie pracuje już w Polsacie, to wiedziałem, ale miło, że znalazła sobie nową pracę icon_smile. Do pani Słominy już się przyzwyczaiłem, choć podejrzewam, że i ona może polecieć, jak pani Milena wróci po urlopie.

Zresztą, podejrzewam też, że to całe szukanie, a potem szkolenie nowej pogodynki miało na celu tylko znalezienie zastępstwa za panią Milenę. No chyba, że pani Paulina zajdzie w ciążę... icon_wink.
Awatar
przyjaciel strony
16-11-2014 12:03

Dziś w NDzPN wraz z Markiem Horczyczakiem zadebiutowała nowa pogodynka Paulina Wilkiewicz (info z forum tvnfakty.pl)
http://www.tvnfak...=0#p189204
Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-11-2014 14:44

Nasuwa się podstawowe pytanie: "po co?" icon_wink. Pobędzie miesiąc i ją odrzucą? Za duża ta rotacja ostatnio.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
07-12-2014 12:29

Dziś po 2 tygodniach przerwy, prognozy przedpołudniowe prezentowała Klara Wilkiewicz - tak się przedstawia, pełne imię i nazwisko to Paulina Klara Wilkiewicz icon_smile

Jak to bywa początki są zazwyczaj trudne i tu jest nie inaczej, pani Klara dość często myli się, gubi się, jednak im dalej powinno być lepiej. Zastanawia mnie tylko dlaczego aż 2 tygodnie przerwy, gdyby była częściej to szybciej by się wprawiła icon_wink

Klara piękne i nieczęsto spotykane imię, chyba dlatego nie przedstawia się pełnym imieniem bo może nie chce być mylona / kojarzona z Pauliną Sykut Jeżyną icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
07-12-2014 15:02

Fajna ta Klara Wilkiewicz tylko często się myli ale to na początku normalne
Udostępnij ten temat