Prognoza pogodyPrognoza pogodyPrognoza pogodyPrognoza pogody

Prognoza pogody

bardzo ważna osoba
04-01-2014 18:57

redaktor napisał(a):

Wg mnie niepotrzebnie widać tyle Eurazji icon_smile


Taki charakter zamówionych map. Zmiany chyba będą nie na miejscu.
Awatar
piszę coraz więcej
05-01-2014 08:41

Ale jest więcej miast w Polsce !!!
Awatar
ważna osoba
05-01-2014 10:10

Szkoda że na 1pol o 19.30 leci zawsze krótka wersja pogody. A wiadomo czy znaleźli już nową pogodynkę ?icon_smile
wkręcam się
29-01-2014 21:00

pochodzę z woj lubelskiego i niestety prognoza pogody dla tegoż województwa trwa ułamek sekundy a poza tym pan Marek H. zazwyczaj skutecznie zasłoni lublin więc nigdy nie wiem jaka dokładnie będzie temperatura więc albo zmieńcie pogodynka albo przynajmniej postawcie Go z drugiej strony mapy co by nie zasłaniał tam więcej miejsca jest pozdrawiam
Awatar
bardzo ważna osoba
29-01-2014 21:30

To nie jest miejsce na takie prośby.
icon_wink
wkręcam się
29-01-2014 21:43

a gdzie jest?

a bo tu jest miejsce na reklamę a nie na opinie na temat polsatowskiej prognozy pogody a to spoko sorki nie przeszkadzam może na tvn albo "jedynce" pokażą lublin a polsat nich dalej puszcza reklamy icon_idea
Awatar
redaktor tvpolsat.info
30-01-2014 12:03

Takie sugestie możesz wysłać na maila np. news@polsat.com.pl icon_smile
jestem zawsze
30-01-2014 20:07

randolfa5 napisał(a):
"... a poza tym pan Marek H. zazwyczaj skutecznie zasłoni lublin więc nigdy nie wiem jaka dokładnie będzie temperatura..."

Pan Marek niebawem to będzie taki TheWeatherMen że przysłoni całą Polskę więc się kolego nie martw.
To że pogoda na Polsacie trwa tyle co kot napłakał to tak było, jest i będzie. A nawiasem mówiąc co to za prognostyk jak podając prognozę na podkarpaciu na przyszły dzień, z welkim optymistycznym słowem że wiatr w końcu ustaje, pokazując jeszcze na mapie że chmury odchodzą z naszego kraju. A tu nazajutrz wieje i zrywa dachy, wyrywa drzewa z korzeniami.
Już nie pierwszy raz prognozowali burze a było słońce cały dzień. I na odwrót. To tak jak święta, nie wiedzą które mają być białe.
Udostępnij ten temat