Dekoder HD 3000Dekoder HD 3000Dekoder HD 3000Dekoder HD 3000

Dekoder HD 3000

Awatar
ekipa moderatorska
08-01-2013 20:37

Nie wiem.Czy specyfikacji dekodera jest napisane, że wspiera napisy DVB i TXT?
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
08-01-2013 20:40

Odys napisał(a):

Dla użytkownika oferty CP nie ma to znaczenia.


I tu się mylisz, bo abonent widząc tylko czarne tło nie wie co jest grane. Więc łapie za telefon i dzwoni na infolinię.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
08-01-2013 20:41

Odys napisał(a):

Nie wiem.Czy specyfikacji dekodera jest napisane, że wspiera napisy DVB i TXT?

Na stronie CP niby nie jest napisane, ale na pudełku z tego dekodera jest taka informacja, a pudełko chyba coś znaczy, bo na nim najczęściej umieszcza się najważniejsze informacje techniczne icon_wink
Edytowane przez przemekp dnia 08-01-2013 20:43
Awatar
ekipa moderatorska
08-01-2013 20:42

Na kanałach z listy CP nie otrzyma takiego objawu, ale skoro wiesz lepiej.

przemekp napisał(a):
Na stronie CP niby nie jest napisane, ale na pudełku z tego dekodera jest taka informacja, a pudełko chyba coś znaczy, bo na nim najczęściej umieszcza się najważniejsze informacje techniczne icon_wink

W specyfikacji nie ma takiej informacji.Pudełka zdaje się, że są uniwersalne stąd nie mogą być źródłem informacji dla konkretnego modelu.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
08-01-2013 20:52

Odys, Nawet w Menu jest opcja "Teletekst i napisy" (chodzi o język), ale widocznie Menu też jest uniwersalne icon_wink Ale może jednak chcieli to wprowadzić, tylko że im to jakoś nie wyszło wink Może za kilka lat im się uda icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
08-01-2013 21:01

Każde oprogramowanie jest rozwijane, nawet chyba na ten temat są informacje w instrukcji więc skoro nie ma to może będzie icon_wink
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
08-01-2013 21:06

Jeśli jednak będzie i teletekst i napisy DVB, to ciekawe, którymi przyciskami z pilota będą uruchamiane - może zielonym i żółtym, albo np. może być tak, że napisy będzie włączało się po dwukrotnym wciśnięciu przycisku "Język" icon_smile Zobaczymy icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
08-01-2013 21:09

Wszystko możliwe, masz na pilocie kilka kolorowych przycisków do dyspozycji.icon_wink
Udostępnij ten temat