Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
04-10-2014 18:35

Emil, Już to pisałeś w shoutboxie po 12:30 i przyjąłem to do wiadomości icon_wink A co miałem napisać? Skoro kanał nadal nadawał i to nie tylko jeszcze w dniu zakończenia nadawania, a nawet jeszcze 2 dni po terminie, w którym miał zakończyć nadawanie, to co o tym sądzić? I jeszcze do tego pojawił się na innym transponderze... Jak jakiś kanał kończy nadawanie i zostaje zastępowany innym to logicznie myśląc wydawać by się mogło, że po prostu o określonej godzinie, o której startuje nowy kanał to automatycznie ten stary kanał przestaje istnieć, następuje jego koniec, tak jakby został wyrzucony do kosza. A w tym przypadku kanał RFM TV ruszył 2 października, a 2 dni później MCM Pop jeszcze sobie nadawał, dziwne...
PS: Następnym razem, jak będziesz mnie krytykował, to może rób to trochę, nie wiem - inaczej, stosowniej? No bo jak to brzmi, że "ktoś jest błędem"? icon_cry
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
04-10-2014 20:27

MCM Pop wznowił emisję.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-10-2014 20:52

To ja już nic z tego nie rozumiem.
Awatar
bardzo ważna osoba
04-10-2014 21:30

A może to jest tak, jak u nas z LOVE, hmm? Lagardere oficjalnie zakończyło nadawanie MCM Pop i uruchomił RFM TV, ale ktoś na Eutelsat Hot Birdzie (13°E) postanowił uruchomić własny legalny-nielegalny przekaz.
icon_greenicon_lol
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-10-2014 21:47

Przypomina to sytuację z naszymi rbl.tv i mjuzik.tv. Zakładano że mjuzik.tv po prostu będzie rebrandingiem rbl.tv, a rbl.tv wciąż nadaje, tylko w sieci. Tu MCM POP został zastąpiony RFM TV, ale MCM POP dalej nadaje - tylko w innym miejscu.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
07-10-2014 18:25

Niekodowany kanał muzyczny E4Me TV zakończył dystrybucje za pośrednictwem satelity Eulsat Hot Bird 13E - szczegóły.
Awatar
bardzo ważna osoba
07-10-2014 19:45

Szkoda... icon_confused
Awatar
jestem zawsze
13-11-2014 15:11

Witam, czy kanał RTL jest dostępny w Cyfrowym Polsacie ?
Udostępnij ten temat