Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
21-06-2015 10:52

No ja nie wiem, bo nie widziałem jeszcze żadnych newsów na ten temat icon_green Mogłaby być taka opcja, że zostałaby tylko jedna wersja angielska bez niemieckiej, ale ten artykuł z "TV Lidera" właśnie nie mówi wprost dokładnie jak to będzie icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
21-06-2015 13:19

Ale jak miało by nie być w ogóle niemieckiej wersji, jak przecież Deutsche Welle to niemiecka telewizja jest? icon_green
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
21-06-2015 13:46

Znalazłem coś - satkurier.pl/news...astry.html icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
21-06-2015 15:45

DW NEWS - Mówimy jak jest. Mariusz Max Kolonko też mówi jak jest. Plagiat! icon_lol
Awatar
bardzo ważna osoba
21-06-2015 19:53


Czytałem to i część z tego do swojego newsa dałem satkurier.pl/news...19-2e.html icon_wink
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
16-10-2015 14:00

tvpasja.pl/foto/akt_4/min2/947_spark.jpg
Wygląda na to, że kanał SPARK trafi do oferty TV Pasja, bo w ich reklamie w najnowszym "Tv liderze", jak i na stronie internetowej pojawiło się już logo tego kanału (na razie brak opisu) icon_smile

Spark został zaprojektowany, by nadawać na całym świecie jako kanał HD. Pokaże szerokie spektrum filmów dokumentalnych, w tym naukowych, odkrywczych, ekologicznych, technologicznych, przyrodniczych, etc. - Naszym celem jest oferowanie najwyższej klasy rozrywki dla wszystkich członków rodziny - powiedział Hoerl. Spark zaoferuje programy z bibliotek Autentic i ZDF Enterprises, a także programy dostosowane do lokalnych rynków. (Ĺšródło: satkurier.pl)

Ciekawe, czy ten kanał podobnie jak większość kanałów z oferty TV Pasji zatrzyma się tylko na kablówkach, czy może jednak trafi też na satelitę icon_wink
przemekp dodał/a następującą grafikę:
spark_tvpasja.jpg
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
18-07-2016 18:50

Kanał MCM TOP obecnie nadaje FTA z satelity Astra 19,2°E icon_smile

Parametry: częstotliwość 11895 MHz, polaryzacja V, SR: 29700, FEC: 5/6, DVB-S, QPSK.

www.tvpolsat.info/forum/attachments/mcm_top_01_2.jpg

www.tvpolsat.info/forum/attachments/mcm_top_02_2.jpg

___________________________________________

Sky Sport News HD będzie kanałem FTA z 19,2°E - satkurier.pl. Brawo, już nie mogę się doczekać icon_smile
przemekp dodał/a następującą grafiki:
mcm_top_06.jpg mcm_top_01_2.jpg mcm_top_02_2.jpg mcm_top_03_2.jpg mcm_top_04_2.jpg
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-08-2016 16:54

Wietnamski kanał VTC10 - NETVIET w ofercie dystrybutora TVPasja.

http://www.omedia...a-tvpasja/.
Udostępnij ten temat