PPV - dyskusja ogólnaPPV - dyskusja ogólnaPPV - dyskusja ogólnaPPV - dyskusja ogólna

PPV - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-11-2012 15:40

PPV w Cyfrowym Polsacie dorobiło się własnej kostki na mikrofon z logo PPV właśnie. Wczoraj Mateusz Borek z nią "paradował", robiąc wywiady z gali bokserskiej icon_wink.

Chodzi o to logo:

www.cyfrowypolsat.pl/img/vod/cp_ppv_logo.jpg
Awatar
piszę coraz więcej
11-11-2012 16:05

Cale szczęście że tego nie widziałem icon_wink DARMOWA Transmisja w RTL mi wystarczyła, bez dennych komentarzy Borka & Kołtonia icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-11-2012 16:07

Kołtoń nie komentuje boksu icon_wink.
Awatar
ekipa moderatorska
17-12-2012 11:48

100 000 osób kupiło w PPV KSW 20, nie 80 000, jak wcześniej podawano. W przyszłym roku mają być 4 gale, w tym prawdopodobnie 2 w PPV. Pudzian zawsze w PPV.

http://www.youtub...r_embedded
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
08-01-2013 15:26

Uważam , że jeśli znikłoby PPV to i tak platformy cyfrowe oraz kablówki znalazły by sposób by pobierać dodatkowe opłaty od abonentów za wydarzenia sportowe .
Awatar
przyjaciel strony
23-01-2013 19:01

Jestem przeciwnikiem PPV. Płaci się mniej więcej pół stówki, żeby obejrzeć kilka godzin walki, którą się i tak po paru dniach zapomni icon_lol
wkręcam się
23-02-2013 19:20

Cześć wszystkim, nie wiem czy pisze w dobrym dziale, ale zaryzykuję.

Wykupiłem na dzisiaj możliwość oglądania walki Gołota - Saleta w serwisie Pay Per View. Leciało pół godziny po czym przed chwilą zostało to wyłączone. Nie wiem czy jestem jedyny ale coś tu nie gra. Dzwoniłem do Polsatu i widocznie jest problem z sygnałem, mówili że spróbują go odnowić. Widocznie Polsat za dużo kombinował aby zyskać kasę i coś im to nie wychodzi tym razem. Wy także tak macie?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-02-2013 20:15

My tak nie mamy, bo nie zamawialiśmy. Ale męcz ich do skutku, niech Ci włączą, w końcu zapłaciłeś 40 zł.
Udostępnij ten temat