PPV - dyskusja ogólnaPPV - dyskusja ogólnaPPV - dyskusja ogólnaPPV - dyskusja ogólna

PPV - dyskusja ogólna

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
25-02-2013 13:42

Transmisję gali Polsat Boxing Night w systemie PPV wykupiło prawie 130 tys. osób - na razie to są dane nieoficjalne. I co wy na to - psioczenie na PPV nic nie daje , bo im więcej narzekacie - tym więcej osób wykupuje sport w PPV.
Edytowane przez doniu dnia 25-02-2013 14:46
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
25-02-2013 14:22

Co ja na to? Ĺťal mi tych ludzi, którzy to wykupili, po prostu mi ich żal icon_lol
Awatar
ekipa moderatorska
25-02-2013 15:27

Ciekawe czy żal ci też tych co chodzą do kina. Po co chodzić do kina, jak można ukraść film w internecie.

Następne PPV to KSW 23 w czerwcu.
Awatar
jestem zawsze
25-02-2013 15:34

Staszek, pobieranie filmów z internetu to NIE JEST PRZESTĘPSTWO ile razy można o tym mówić? a jeśli chodzi o ppv to też mi żal tych którzy to kupili.
Awatar
przyjaciel strony
25-02-2013 15:51

Ile w tych 120 tys. było pubów, restauracji, centrów rozrywki, kawarni itp.? 30-50 tys.? Coś koło tego. I oni też oglądali tą galę NIELEGALNIE!

Pkt.14
14. Audycja może być wykorzystana przez Abonentów jedynie do własnego użytku osobistego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Zakazane jest publiczne udostępnianie Audycji w jakiejkolwiek formie lub inne wykorzystanie Audycji dla celów komercyjnych.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
25-02-2013 16:14

Ja myślę , że 1cpn1 mógł podpisać specjalną umowę z pubami i restauracjami , która pozwalała na legalną emisję w miejscach publicznych , a takimi właśnie są puby i restauracje . icon_smile
Awatar
redaktor tvpolsat.info
25-02-2013 16:20

To było do przewidzenia, że ponad 100 tysięcy się nazbiera, tyle gadania, spamowania, męczenia ludzi o tym przez ponad miesiąc, że nie mogło być inaczej icon_smile CP cały happy i wg nich PPV się przyjmuję i jest z niego zysk icon_smile Bankowo będą kolejne PPV icon_evil
jestem zawsze
25-02-2013 16:44

Niebawem będzie tak że jak będzie choćby Anioł Pański z nowym papieżem to też będzie po przez PPV.
A jak... Hit a za razem prmiera jakich mało.
Udostępnij ten temat