PPV - dyskusja ogólnaPPV - dyskusja ogólnaPPV - dyskusja ogólnaPPV - dyskusja ogólna

PPV - dyskusja ogólna

Awatar
ekipa moderatorska
25-05-2013 10:45

Walka Diablo w Rosji w czerwcu też raczej będzie w PPV. Nie ma jej w ramówkach kanałów sportowych na czerwiec. Podobnie było z Wawrzykiem. Rosjanie pewnie zażądali zbyt wysokiej ceny za trsnsmisję i Polsat zaproponował im udział w zyskach z PPV.
bardzo ważna osoba
25-05-2013 11:00

Zważywszy na działania Polsatu należałoby zadać pytanie, czy starają się w ogóle o inną formę transmisji niż PPV?
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
12-06-2013 13:43

Walka Diablo Włodarczyka z Czakijewem będzie w PPV. Testy PPV znajdują się na kanałach 58 i 117.
Awatar
bardzo ważna osoba
12-06-2013 13:56

Podobnie będzie z KSW 24 - to może niech Kmita zlikwiduje Polsaty Sport i wszystko puszcza w PPV? angry
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
12-06-2013 14:12

@AG Skąd to wiesz ? icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
12-06-2013 15:00

z tego artykułu icon_arrow satkurier.pl/news...w-ppv.html
Awatar
ekipa moderatorska
12-06-2013 22:05

o KSW24 wiadomo od długiego czasu. KSW zapowiedziało kiedyś, ze będą robić 2 gale PPV rocznie i 2 normalne. W tym roku planowali początkowo 6 gal i 2 miały być w PPV. Ale kryzys na rynku reklamowo/sponsorskim spowodował, ze robią tylko 4.

Polsat robi 3 błędy z PPV.
- Po pierwsze nie powinno być powtórek w otwartych kanałach. Sam kupiłem KSW20 w PPV, ale KSW23 już nie, bo wiedziałem, że będzie szybko powtórka i sobie obejrzałem w poniedziałek.
- Po drugie do PPV musi być jak najszerszy dostęp. A w żadnej kablówce nie ma możliwości kupna. Tracą przez to dużo klientów.
- I po trzecie i najważniejsze: PPV to rzecz wyjątkowa, takich wydarzeń powinno być jak najmniej. Sami zapowiadali jedno PPV na kwartał. A teraz w krótkim okresie czasu są 3, każde po 40 zł. Kibice sportów walki nie kupią tylu gal.
Awatar
przyjaciel strony
12-06-2013 22:17

Podobno 80 tys. imbecylów wykupiło prawo do KSW 23 (co za naród)

Tutaj o niezwykle chamskiej postawie władz KSW:
http://media2.pl/...z-PPV.html
Udostępnij ten temat