PPV - dyskusja ogólnaPPV - dyskusja ogólnaPPV - dyskusja ogólnaPPV - dyskusja ogólna

PPV - dyskusja ogólna

wkręcam się
12-06-2013 22:49

To nie jest chamskie tylko tak zbudowany jest świat. KSW to firma, wystawiają gale za 40 zeta podoba ci sie to płać nie podoba to nie oglądasz. idziesz do sklepu i mówisz im że za toą bułkę zapłacisz 50 groszy a nie 1 zł. Jeżeli Cie nie stać to byby.
Awatar
ekipa moderatorska
12-06-2013 23:54

RyszardoNowak napisał(a):

To nie jest chamskie tylko tak zbudowany jest świat. KSW to firma, wystawiają gale za 40 zeta podoba ci sie to płać nie podoba to nie oglądasz. idziesz do sklepu i mówisz im że za tą bułkę zapłacisz 50 groszy a nie 1 zł. Jeżeli Cie nie stać to byby.


Oczywiście, że tak. j

Poza tym przy 80 000 wykupień zarobili znacznie więcej niż gdyby gala była w kanale otwartym. Licząc nawet podział 50/50, to KSW zarobiło 1,4 mln złotych. Za transmisję w otwartej TV zarobiliby najwyżej kilkaset tysięcy.
Awatar
przyjaciel strony
13-06-2013 09:40

RyszardoNowak napisał(a):

To nie jest chamskie tylko tak zbudowany jest świat. KSW to firma, wystawiają gale za 40 zeta podoba ci sie to płać nie podoba to nie oglądasz. idziesz do sklepu i mówisz im że za toą bułkę zapłacisz 50 groszy a nie 1 zł. Jeżeli Cie nie stać to byby.



Ale ta firma po chamsku wepchała się do Polski. Wymyśliła sobie jakiś nowy standard (nie MMA, UFC Polska) tylko KSW i firmuje pod własną marką pseudocelebrytów sportowych typu Nastula, Pudzian, niebawem Guzowska a ludziska lecą na to bo chcą zobaczyć jak dostają lańsko znane gwiazdeczki. (Przepraszam za język)

Ich to fascynuje. To tak jakby ustawić kamerę na 24h i podglądac jak np. E.Górniak pliłaby grządki w ogródku

To takie badziewie sprzedawane za duże pieniądze - CP jest mistrzem w tym fachu
wkręcam się
23-06-2013 19:29

rotalplus napisał(a):

RyszardoNowak napisał(a):

To nie jest chamskie tylko tak zbudowany jest świat. KSW to firma, wystawiają gale za 40 zeta podoba ci sie to płać nie podoba to nie oglądasz. idziesz do sklepu i mówisz im że za toą bułkę zapłacisz 50 groszy a nie 1 zł. Jeżeli Cie nie stać to byby.



Ale ta firma po chamsku wepchała się do Polski. Wymyśliła sobie jakiś nowy standard (nie MMA, UFC Polska) tylko KSW i firmuje pod własną marką pseudocelebrytów sportowych typu Nastula, Pudzian, niebawem Guzowska a ludziska lecą na to bo chcą zobaczyć jak dostają lańsko znane gwiazdeczki. (Przepraszam za język)

Ich to fascynuje. To tak jakby ustawić kamerę na 24h i podglądac jak np. E.Górniak pliłaby grządki w ogródku

To takie badziewie sprzedawane za duże pieniądze - CP jest mistrzem w tym fachu



KSW to jest skrót od Konfrontacja sztuk walki. Taka Guzowska z tego co wiem była mistrzem świata boksu i teraz chce spróbować sił w MMA. Taki Nastula był mistrzem świata i zdobył na olimpiadzie złoty medal w judo i teraz chce spróbować sił w MMA. Więc kolega chyba nie wie o co w tym chodzi chyba. To kto ma tam walczyć ??
Awatar
jestem zawsze
23-06-2013 19:37

UFC to jest nazwa zastrzeżona chciałbym powiedzieć i należy do Dany White właściciela tej organizacji.
Awatar
przyjaciel strony
23-06-2013 20:57

romanbogucki22 napisał(a):

rotalplus napisał(a):

RyszardoNowak napisał(a):

To nie jest chamskie tylko tak zbudowany jest świat. KSW to firma, wystawiają gale za 40 zeta podoba ci sie to płać nie podoba to nie oglądasz. idziesz do sklepu i mówisz im że za toą bułkę zapłacisz 50 groszy a nie 1 zł. Jeżeli Cie nie stać to byby.



Ale ta firma po chamsku wepchała się do Polski. Wymyśliła sobie jakiś nowy standard (nie MMA, UFC Polska) tylko KSW i firmuje pod własną marką pseudocelebrytów sportowych typu Nastula, Pudzian, niebawem Guzowska a ludziska lecą na to bo chcą zobaczyć jak dostają lańsko znane gwiazdeczki. (Przepraszam za język)

Ich to fascynuje. To tak jakby ustawić kamerę na 24h i podglądac jak np. E.Górniak pliłaby grządki w ogródku

To takie badziewie sprzedawane za duże pieniądze - CP jest mistrzem w tym fachu



KSW to jest skrót od Konfrontacja sztuk walki. Taka Guzowska z tego co wiem była mistrzem świata boksu i teraz chce spróbować sił w MMA. Taki Nastula był mistrzem świata i zdobył na olimpiadzie złoty medal w judo i teraz chce spróbować sił w MMA. Więc kolega chyba nie wie o co w tym chodzi chyba. To kto ma tam walczyć ??


Boks to nie MMA. Wiem kto to jest Guzowska, Nastula. A tym wiesz o co w tym chodzi? O mordobicie i kasę - nic poza tym.Niektórym to już na starość odbija, a inni potrzebują kasy. Wiadomo - takie nazwisko za byle grosze nie wystapi w KSW.
Awatar
bywam tu czasem
02-07-2013 14:57

Hm cyfrowy polsat przeprowadza badania na temat PPV dziś dostałem telefon zgodziłem się wziąć udział w badaniu Pani zapytała czy byłem rok temu zadowolony z ppv.czemu nie kupiłem walki w tym roku?jaką maksymalną cenę mógłbym zapłacić za ppv?czy w przyszłości wykupie coś w ppv? Czy satysfakcjonuje mnie prezent cyfrowego polsatu w postaci kanału erotycznego po ppv :-)
Awatar
jestem zawsze
02-07-2013 15:24

ja był odpowiedział na wszystko: nie nie nie nie nie nie i nie, i taki mój komentarz do ppv.
Udostępnij ten temat