DYSKUSJA: Ligi Zagraniczne

Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
04-11-2012 23:19

CyfrowyKacper, Co do meczu HSV - Bayern, to chyba powinienem być uwzględniony w: "1 pkt za zwycięzce" icon_wink Po poprzedniej kolejce miałem 36 punktów, teraz mam 37 punktów, więc 1 punkt został doliczony, ale jeśli rzeczywiście otrzymałem również 3 punkty za ten bonus, to chyba powinienem mieć 40 punktów icon_wink Sorry, że zawracam głowę, ale chciałem się upewnić wink
Awatar
przyjaciel strony
05-11-2012 14:28

przemekp, Sorry za pomyłkę.Oczywiście masz 40 pkt i jesteś razem z DK na piątym miejscu icon_smile
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
05-11-2012 15:16

CyfrowyKacper, Ok, dzięki icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-11-2012 19:28

W związku z reorganizacją działu Typowania i zabawy, to typowanie musi zostać zakończone do 16 grudnia włącznie. Proszę do tego dnia je sfinalizować. W innym wypadku, administrator zamknie je 17 grudnia bez finalizacji typowania.
Awatar
przyjaciel strony
26-11-2012 11:14

Z przykrością ogłaszam, że po ogłoszeniu wyników zamknę to typowaniu i rozdam pierwszej trójce Supertypera Lig Zagranicznych-runda jesienna!
Awatar
przyjaciel strony
28-11-2012 13:23

CyfrowyKacper napisał(a):

Z przykrością ogłaszam, że po ogłoszeniu wyników zamknę to typowaniu i rozdam pierwszej trójce Supertypera Lig Zagranicznych-runda jesienna!


Jednak zmieniam zdanie. Typowanie potrwa do 10 grudnia. Wtedy ogłoszę wyniki ostatniego typowania i zakończę je definitywnie!
Udostępnij ten temat