Kanały MWE NetworksKanały MWE NetworksKanały MWE NetworksKanały MWE Networks
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-08-2015 17:29

Mają jeszcze uruchomić drugi kanał, niemuzyczny.
Awatar
bardzo ważna osoba
04-08-2015 18:23

Nie zdziwię się, jak to będzie coś pokroju TVN Meteo Active czy Family Sport. Takie Adventure Active.
Awatar
rozkręcam się
04-08-2015 22:25

przemekp napisał(a):

Tylko że jakby puszczali klasykę to i tak pewnie prawie nikt by tego nie oglądał (w sensie, że byłaby bardzo słaba oglądalność), a tak to jakąś oglądalność będą mieli, bo zawsze znajdzie się ktoś kto włączy muzykę pop, czy dance icon_wink Już przykład Muzo.tv pokazał, co się dzieje gdy się zacznie grać trochę inną lepszą muzykę icon_wink


I tu można się mocno zdziwić. Dużo ludzi lubi muzykę klasyczną, jazz czy też odstając od popu i disco.
Szczerze mówiąc, mi się już dawno tzw. przejadło to umc, umc - tylko z inną barwą głosu.
Co do Muzo.tv, strasznie ostatnio nawala im dyrygent za sterami i gra takie utwory że nie dziwię się że ludzie nie chcą tego zbyt oglądać a nie wspomnę o dźwięku. Szkoda słów.
Liczyłem na duży popyt tego kanału a okazuje się jednym niewypałem. Bywa.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
05-08-2015 08:10

Może i dużo ludzi lubi, ale czy to przełożyłoby się na oglądalność to można mieć wątpliwości i niestety nie przekonamy się o tym skoro Nuta TV jednak nie okazał się być kanałem z muzyką klasyczną icon_wink

I teraz tylko pozostaje pytanie, czy ten kanał podobnie jak Power TV będzie niekodowany z satelity icon_wink
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
04-09-2015 18:50

Ruszyła strona internetowa kanału NUTA.TV HD - nuta.tv icon_wink
Awatar
przyjaciel strony
04-09-2015 20:42

Tak samo uboga jak dwóch pozostałych... Nic na niej nie ma
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
26-09-2015 04:00

Ja wynika z koncesji kanału NUTA.TV ze strony KRRiT to będzie on nadawany z transpondera 16. o częstotliwości 11508 MHz - krrit.gov.pl icon_smile
Awatar
stały bywalec
26-09-2015 08:40

Jeśli będzie nadawac w HD to będzie mega scisk na tr.11508.
Udostępnij ten temat