Kanały MWE NetworksKanały MWE NetworksKanały MWE NetworksKanały MWE Networks
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-03-2014 13:29

Umknęło mi to, a 7 marca Power TV chwalił się na Facebooku, że prowadzi rozmowy z Polsat Media w wiadomej sprawie. Dodano jednak, że takie same rozmowy prowadzą z Atmedia i TVN Media.

scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1966762_535025429944208_798889732_n.jpg
Awatar
bardzo ważna osoba
22-03-2014 13:55

Jednak myślę, że chyba większe szanse mają z TVN Media.
icon_smileicon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-03-2014 16:53

Ale jak reklamy miały być od kwietnia, to raczej powinni już to ogłosić, kto je będzie sprzedawał icon_wink.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
20-04-2014 18:06

Jakiś czas temu na Power TV została zwiększona rozdzielczość z 544x576 do 720x576 w przekazie satelitarnym.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
12-05-2014 13:56

Power TV od 1 czerwca br. w biurze reklamy Atmedia. Start Adventure TV wkrótce. http://satkurier....rotce.html
Awatar
redakcja tvpolsat.info
13-05-2014 00:26

Powiem, że pan Michał mnie zaskoczył, ale chyba na plus. Dość mocno "pojechał" po Polsat Media i TVN Media.

Firma Atmedia okazała się najbardziej elastyczna. Ważne też było to, że Atmedia od dwóch lat co miesiąc wspierały mnie przy budowaniu biznes planu oraz analizach programowych i finansowych. Podczas gdy inni brokerzy zastanawiali się tylko jak na nas zarobić, firma Atmedia starała się przede wszystkim pomóc nam w rozwoju kanału Power TV.


Dość ostro. Może za ostro. Ale brawa za odważną wypowiedź. Nie przypominam sobie, żeby któryś z nadawców pozwolił sobie na takie słowa pod adresem czujących się teraz bardzo pewnie biur reklamy Polsatu i TVN. Może i ten dualizm na rynku brokerów wcale nie wychodzi nadawcom na dobre i jednak Atmedia gwarantują po prostu wyłącznie dobre usługi reklamowe. Nie idą za tym różne interesy wiązane, jak to bywa u innych.

wirtualnemedia.pl...as-zarobic
Awatar
ważna osoba
13-05-2014 20:33

@MN, w takim razie dziwi mnie to, że stacje CBS Chello Zone powiązane z Atmedia przeszły do Polsat Media.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
13-05-2014 20:45

Tam to miało charakter transakcji wiązanej, bo przy okazji przedłużono umowę na dystrybucję stacji CBS Chello Zone w Cyfrowym Polsacie. I o to właśnie chodzi - warunki dotyczące obsługi reklamowej proponowane przez Polsat Media mogą być gorsze od warunków Atmedia, ale Cyfrowy Polsat ma asa w rękawie - swoją platformę. I nadawcy ulegają.

Ale widać, że po tym histerycznym, jakby nie patrzeć, opuszczaniu Atmediów przez kanały telewizyjne, sytuacja lekko się uspokoiła i Romance TV czy Power TV jednak wybrały Atmedia, nie ulegając presji.
Udostępnij ten temat