Stars.TVStars.TVStars.TVStars.TV
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
24-10-2012 21:30

@STARSTV Jest takie powiedzenie: płacę i wymagam, więc chyba CP po prostu musi Wam nadać ID, bo to jest bardzo ważne, żeby kanał miał swoją nazwę icon_wink Zresztą, czy to jest aż tak trudne wpisać ID kanału? icon_green Ja już nie wiem, co oni w tym CP wyprawiają icon_green
Awatar
ekipa moderatorska
24-10-2012 21:31

STARSTV napisał(a):
@Odys: o czym mówisz?? Jakie odwracanie uwagi?? To my samy sobie mamy nadać ID czy to Cyfrowy Polsat ma nam nadać ID? jedno jest pewne, musimy mieć ID bo nie możemy i nie chcemy być kanałem widmo. Sprawa tak czy inaczej się rozwiąże bo musi icon_smile

ID musicie być ale chyba dopiero jak wszystkie sprawy formalne będą dograne, tak chyba jest w businessie ? Twoja wypowiedź zakłada, że CP z niewyjaśnionych powodów źle skonfigurował usługę.
oficjalny przedstawiciel
24-10-2012 21:41

A jakie sprawy formalne nie są dograne? icon_smile
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
24-10-2012 21:41

@Odys, Jakie znowu sprawy formalne? Przecież rzadko się spotyka, żeby jakiś kanał przez ileś tam dni, czy tygodni nie miał swojego ID - najczęściej każdy kanał od razu otrzymuje swoją nazwę, a tutaj nie wiedzieć czemu CP coś opóźnia.
bardzo ważna osoba
24-10-2012 21:53

Powód braku ID wydaje się prozaiczny, podobny do tego, przez który innych kanałów muzycznych FTA nie ma w ofercie CP icon_wink
Trzeba czekać aż się dogadają.
Awatar
ekipa moderatorska
24-10-2012 22:18

Ĺťeby nie okazało się że 1cpn1 jeszcze was wyłączy ze swojego tr.icon_lol
jestem zawsze
24-10-2012 23:16

Odys napisał(a):

@STARSTV dokładnie wie o co chodzi z ID. Jeśli chodzi o dołączenie stacji do listy kanałów platformy z 3.7 mln abonentów ,to jest to czysta kasa dla właściciela kanału, w tym wypadku STARS.TV, o czym każdy w tym businessie wie. Próba odwrócenia sytuacji sugerując, że problemy wynikają ze strony CP, jest co najmniej niepoważne.

Ale nikt nie mówi o dołączeniu do listy kanałów platformy z 3,7 mln abonentów i użytkowników tylko o nadaniu ID kanałowi, który nie ma nic wspólnego z tą zachłanną platformą. icon_smile
Awatar
piszę coraz więcej
25-10-2012 10:32

Raczej nie będę słuchał muzyki przez telewizor icon_smile ale myślę że ciekawym było by powstanie pasma ( np. o 20) "Godzina z ...", często spotykane w stacjach muzycznych.
"Godzina z ...":
- teledyski jednego wykonawcy na przestrzeni lat;
- teledyski, hity z danego roku;
- teledyski o określonej tematyce. Grudzień - Mikołaj, śnieg, święta. Walentynki wiadomo. 1 listopada, ci co odeszli.Dzień walki z otyłością (wczoraj) - wykonawcy przy kości icon_smile. Dzień śmierci/urodzin danego piosenkarza, itd.
Udostępnij ten temat