Stars.TVStars.TVStars.TVStars.TV
Awatar
bardzo ważna osoba
25-10-2012 12:00

Odys napisał(a):

@STARSTV dokładnie wie o co chodzi z ID. Jeśli chodzi o dołączenie stacji do listy kanałów platformy z 3.7 mln abonentów ,to jest to czysta kasa dla właściciela kanału, w tym wypadku STARS.TV, o czym każdy w tym businessie wie. (...)
Wygląda na to, że 1cpn1 teraz pluje sobie w brodę, że nie kupił całego transpondera tylko jego połowę - gdyby kupili 100 % to nie mieli by tego problemuicon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
25-10-2012 14:20

Chyba żartujesz? Nie wiesz o jakich kwotach jest mowa...
Awatar
bardzo ważna osoba
25-10-2012 14:31

ale wtedy byście nie mieli takich problemów jak macie teraz z Stars.TV - sami jesteście sobie winniicon_razz.gif
jestem zawsze
25-10-2012 14:41

Przecież problem leży po stronie Cyfrowego Polsatu. icon_smile Przecież to nie nowość, że CP jest nieudolny technicznie. icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
25-10-2012 14:48

Ja tam ani przedstawicielstwu STARS TV ani 1cpn1 nie wierzę - prawda leży gdzieś pośrodku czyli i STARS TV jest winny i 1cpn1 jest winny ; tylko nawzajem na siebie winę zwalają icon_wink
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
25-10-2012 15:25

@doniu, Ale co jest Wam winne STARS TV, że nie ma ID kanału na satelicie? To co - może jeszcze mają pójść do centrum nadawczego CP i sami wrzucić tą nazwę na satelitę? icon_green Przecież wydaję się, że to jest ewidentna wina Polsatu Cyfrowego icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
25-10-2012 15:35

@przemekp A może rzeczywiście mają w umowie , że ID zostanie im nadane po testach lub po wrzuceniu jej na listę NIT 1cpn1 ? Pomyślałeś o tym , że przedstawiciel może puszczać w obieg fałszywe informacje , po to by zrobić wokół stacji tv szum i wywołać dyskusję icon_wink
jestem zawsze
25-10-2012 15:40

Ja wierzę oficjalnemu przedstawicielowi stacji, a nie osobie, która nie wiadomo kim jest. icon_wink
Udostępnij ten temat