Umowy z Polsat BoxUmowy z Polsat BoxUmowy z Polsat BoxUmowy z Polsat Box

Umowy z Polsat Box

Awatar
stały bywalec
18-02-2013 18:03

@Danio popieram jakość HBO HD jest karkołomna.....nieraz to widać piksele jak latają prawie jak SD dopiero HBO 2 HD widać że to HD a nie pseudo HD o FOX HD nie wspomnę, bo szkoda klawiatury
wkręcam się
15-03-2013 13:36

wypowiedziałem umowe polsatowi miesiac temu i czekam na pisemna odpowiedz, oczywiście dzwonia do mnie cały czas i usilnie namawiaja abym pozostał .Tak jak wczesniej wspomniałem bezapelacyjnie przechodze do n-ki. Jak wczesniej pisałem lepsza jakosc wiem bo porównywałem no 2 takich samych TV . Polsat HD to żenada.
wkręcam się
28-06-2013 11:07

dawno temu wygasła mi umowa z CP a oni jeszcze każą dalej płacić abonament, ja im odpisuje że nie mam z nimi umowy a oni mnie straszą windykacja nie wiem za co .Wszystko mam opłacone w razie czego i rachunków nie wyrzucam. Mogą mnie podawać do sądu będzie cyrk i pośmiewisko tylko czekam na to. Z mojej strony jest wszystko dopięte na ost. guzik a nie wiem co u nich. Jak zatrudniają niedouczonych dekli to ich problem .
piszę coraz więcej
28-06-2013 11:49

Pewnie nie przeczytałeś umowy, umowa sama wygasnąć nie może. Najpóźniej 3 miesiące przed końcem umowy musisz wysłać wypowiedzenie inaczej umowa "z automatu" jest przedłużana na kolejne 12 miesięcy. Można ją wtedy wypowiedzieć, ale po wysłaniu wypowiedzenia trzeba czekać 3 miesiące.
Awatar
jestem zawsze
10-07-2013 15:26

Mam pytanie a mianowicie czy obecnie można zmodyfikować umowę a nie podpisywać nowej zwłaszcza gdy kończy się okres promocyjny z pakietem który de facto już nie istnieje w sprzedaży czyli Extra HD ? Dodam że owa promocja wygasa z dniem 2 sierpnia :-)
Awatar
bywam tu czasem
02-08-2013 17:39

Mam do Was pytanie przedłużyłem dla rodziców umowę z CP przez 6 miesięcy płacą 39.90zł mając pakiet Familijny Max HD w tej cenie tylko że od przedłużenia umowy maja wszystkie kanały odblokowane HBO a nawet wszystkie VOD oczywiście nie zgłaszam tego do CP bo po co :-) tylko czemu tak jest?
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
02-08-2013 18:04

@kamil18324, Wszystko jest w porządku . Ta promocja będzie trwała ok. 1 miesiąca . Po tym czasie zostaną ci tylko kanały TV z pakietu Familijnego Max HD .icon_smile
rozkręcam się
07-12-2013 19:10

mam sprawę, otóż mamy CP od kilku dobrych lat, prawie od początku istnienia platformy, zawsze umowa była na tatę, a od tego roku postanowiłem ja opłacać i decydować o tym jakie pakiety będziemy mieć. Zawsze jak coś chce załatwić to musi być tata, i teraz chciałbym wziąć na siebie CP,

i tu moje pytanie: czy da się go jakoś przepisać na mnie?
jeśli tak to fajnie ale tak żeśmy rozmawiali ze znajomym który się zajmuje tymi sprawami (nie pracuje w CP ale dużo wie) i powiedział żebyśmy poszli do APSu i powiedzieć że rozmawialiśmy z konsultantem na ten temat i konsultant zaproponował aby w związku z wycofaniem kanału Love żeby tata zrezygnował z CP i żebym wziął ja nowy na siebie (żeby im tak powiedzieć) i że dostanę jakąś promocję jako nowy klient.

prosze o pomoc, i rady, czy jest to możliwe? czy oni się mogą na takie coś zgodzić? a jesli tak, to czy wycofując się tata z CP może złożyć dekoder i wszystko powiedzieć że rezygnuje w APSie czy trzeba wysyłać pismo do Warszawy? proszę o rady icon_smile
Udostępnij ten temat