Umowy z Polsat BoxUmowy z Polsat BoxUmowy z Polsat BoxUmowy z Polsat Box

Umowy z Polsat Box

Awatar
bardzo ważna osoba
06-10-2014 19:07

Już wiem co chcieli icon_wink Chcieli namówić mnie na dodatkowe pakiety Film HD i Sport HD ale im podziękowałem i powiedziałem że ja tylko kanały od 1 do 10 na dekoderze oglądam icon_lol gościu mi powiedział że mam więcej kanałów a ja mu że wiem ale i tak nic na nich nie ma ciekawego icon_lol
wkręcam się
15-10-2014 12:04

Witam,

Kończy mi się umowa na pakiet Familijny z multirumem płacę teraz 49,90. Zaproponowano mi umowę z takim samym pakietem i większą ilością kanałów (które mi nie są potrzebne) za 69 zł. Nie zgodziłem się bo po co mi skoro teraz wszystkich nie oglądam. A teraz dzwonili i zaznaczyłem że nie chcę oferty dłuższej niż 2 lata to zaproponowali mi na 9 albo 6 miesięcy 39,90 zł a potem 49,90 zł na 24 miesiące. Czy waszym zdaniem to dobra oferta? Czy mogę jeszcze coś utargować? I czy lepiej iść do punku może dadzą coś lepszego?

Pozdrawiam
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-10-2014 13:37

Ale skoro nie chcesz zmieniać pakietu, to nie zmieniaj. Chcesz mieć Familijny HD, to zostań przy Familijnym HD i tyle. Bo jak rozumiem wciskają Ci Familijny Max HD za 49,90 zł. Po prostu zaznacz, że nie chcesz zmieniać pakietu.
wkręcam się
15-10-2014 15:00

Jak dobrze pamiętam to ma być o 40 kanałów więcej. Nie potrzebuje ich. To myślisz, że jak się uprę to będę miał niższy abonament niż 49,90??
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-10-2014 15:02

Oczywiście, nikt Cię nie może zmusić do wyższego abonamentu. Postaw sprawę od razu jasno, że nie interesują Cię wyższe pakiety i chcesz oferty na obecny pakiet.
wkręcam się
15-10-2014 15:23

Ok dziękuję wykorzystam to przy następnej rozmowie. A jak ma się sprawa przedłużenia w punkcie CP czy oni tez cos mogą??
Awatar
bardzo ważna osoba
29-11-2014 15:28

Jestem po rozmowie z DUK. Po krótkiej rozmowie z miłą panią otrzymałem następującą ofertę (jeszcze jej nie akceptowałem): pakiet Premium + ipla + HBO GO + multiroom w ofercie 15/3, 3 miesiące za free wszystko + sVOD, potem 89,90 zł lub jeśli bym chciał 2 multiroom to wtedy za niego + 5 zł/ms. i 29 zł za dekoder jednorazowo. No i najważniejsze, wymiana dekodera głównego na Sagemcom ESI-88 z dyskiem 500 GB za 1 zł z przesyłką do domu i bez żadnych opłat za czynsz itp. Moim zdaniem oferta jest dość dobra i chyba się na nią zgodzę, jedyne co bym chciał więcej to np 4 lub 5 miesięcy za free, ale tego mogę już nie ugrać bo wymieniam dekoder. Do tego umowa na 12 miesięcy nie wchodzi w ogóle w grę, ponieważ poprzednią miałem taką. Co o tym sądzicie?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-11-2014 16:11

Nie jest to zła oferta icon_smile.
Udostępnij ten temat