Dekoder HD 5000Dekoder HD 5000Dekoder HD 5000Dekoder HD 5000

Dekoder HD 5000

wkręcam się
04-08-2010 10:26

Poprzedni dekoder HD 7200 odbierał telegazetę na kablu HDMI. W cyfrowym polsacie czekałem na odpowiedz telefoniczną kilkanaście minut i nie otrzymałem odpowiedzi. Obawiam się że w tym urządzeniu takiej funkcji nie przewidziano.
wkręcam się
06-08-2010 21:55

ja tez cierpie na brak teletekstu w tym dekoderze --co jest z nim nie tak?
probowalem po Scar'cie nie dziala ...
Pomozcie ludziska bo przeciez to jedna z podstawowych funkcji...
wkręcam się
06-08-2010 22:39

3 sierpnia do CP wysłałem pytanie o następującej treści : Jestem użytkownikiem dekodera HD5000. Proszę o informację w jaki sposób można włączyć telegazetę.
Mam na myśli telegazetę którą nadaje n.p Polsat.
W instrukcji obsługi nie ma na ten temat żadnej informacji.
Do chwili obecnej nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
Przy próbie informacji telefonicznej konsultant próbował wyjaśniać jak włącza się tekst który informuje o temacie poszczególnych pozycji programów. Gdy mu po długich wyjaśnieniach wytłumaczyłem ze mam na myśli telegazeta np. Polsatu to po długiej ciszy połączenie zostało przerwane. Mam podejrzenie że tej funkcji w tym dekoderze nie przewidziano.
wkręcam się
07-08-2010 17:35

pik46:
sprobuj polaczyc dekoder z TV kablem SCART i wlaczyc teletekst
z pilota TV--- u mnie dziala --TV Sharp 37cos tam
wiem,ze to jest rozwiazanie uciazliwe bo trzeba manewrowac wejsciami odbiornika ale jest
Moze aktualizacja oprogramowania umozliwi nawigacje z poziomu dekodera
i przy korzystaniu z wyjscia HDMI
wkręcam się
07-08-2010 18:18

Nie działa u mnie również wyjście audio połączone do kina domowego za pomocą gniazda RCA /białe i czerwone/.Ustawienia kina są prawidłowe. Na innym dekoderze działa prawidłowo.Jakie ustawienia należy dokonać aby połączenie było skuteczne? Może ktoś podpowie?
wkręcam się
08-08-2010 13:03

w ustawieniach dekodera musisz przekierowac dzwiek z HDMI na wejscie RCA
wkręcam się
08-08-2010 17:01

Ron
Niestety w ustawieniach dźwięku dekodera są tylko dwa rodzaje wyjścia audio: HDMI i SPDIF. RCA nie mogę znaleźć. Jeśli dokonywałeś takich ustawień to proszę napisz jak to zrobić. Przy nastawieniu na maksymalne natężenie głosu w kinie domowym słychać w telewizorze głos ledwie słyszalny. Czyżby dekoder był uszkodzony?
wkręcam się
08-08-2010 19:39

faktycznie ---nie dokonywalem takich ustawien bo niestety w wiezy nie mam wejscia audio ;( bazowalem na instrukcji...
no coz pozostaje ci zakup kabla optycznego i podlaczenie jako SPDIF do amplitunera
Udostępnij ten temat